• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 333

15895678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27962251 15895678 Góra Kalwaria Działka budowlana MNU 984 m² Potencjał inwestycyjnyCena: 320 000 złPowierzchnia: 984 m²Cena za m²: ok. 325 złMPZP: MNU - zabudowa mieszkaniowo-usługowaSą miejsca, które nie muszą krzyczeć, by przyciągać uwagę. Ta działka w Górze Kalw...

Góra Kalwaria (Marianki) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

305 000 PLN

-
-
984 m2
-
15895461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962902 15895461 Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 172 m², zrealizowanego w standardzie deweloperskim, z dbałością o każdy szczegół i z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Nieruch...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

960 000 PLN (5 581 zł/m2)

4
2
172 m2
2025
15766431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jastrzębia Góra- działka inwestycyjna blisko morza 25503204 15766431 Działka Z PNB  Apartamentowiec  Jastrzębia Góra 400 m od plaży PUM 1575 Działka z projektem i pozwoleniem na budowęPUM 1575Marzysz o inwestycji blisko morza? Ta działka to idealna okazja!Zlokalizowana w jednej z najbardziej urokliwych miejscowości ...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

3 000 000 PLN

-
-
1824 m2
-
15885754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
70M 4 pokoje w Zielonej Górze 27740610 15885754 Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m² - Zielona Góra, os. PomorskiePrzestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5. kondygnacja) i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży ...

Zielona Góra (Jany) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15806827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jastrzębia Góra - przestronny pensjonat! 26353005 15806827 Pensjonat Inwestycja na sprzedaż - Jastrzębia Góra 700 m od plaży 55 miejsc noclegowychPoszukujesz gotowej, dochodowej inwestycji nad morzem?Na sprzedaż funkcjonujący, doskonale zlokalizowany pensjonat w jednej z najpopularniejszych miejscowości t...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 450 000 PLN (4 083 zł/m2)

12
3
600 m2
1970
15582088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21816621 15582088 Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1083 ha. POZOSTAŁO 6 OSTATNICH DZIAŁEK ! Do sprzedaży atrakcyjnie położony kompleks działek przeznaczonych pod...

Kobyla Góra (Bierzów) (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

113 715 PLN

-
-
1083 m2
-
15582086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21816618 15582086 Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1058 ha. POZOSTAŁO 6 OSTATNICH DZIAŁEK ! Do sprzedaży atrakcyjnie położony kompleks działek przeznaczonych pod...

Kobyla Góra (Bierzów) (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

111 090 PLN

-
-
1058 m2
-
15582085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21816616 15582085 Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1170 ha. POZOSTAŁO 6 OSTATNICH DZIAŁEK ! Do sprzedaży atrakcyjnie położony kompleks działek przeznaczonych pod...

Kobyla Góra (Bierzów) (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

122 850 PLN

-
-
1170 m2
-
15582083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21816622 15582083 Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1082 ha. POZOSTAŁO 6 OSTATNICH DZIAŁEK ! Do sprzedaży atrakcyjnie położony kompleks działek przeznaczonych pod...

Kobyla Góra (Bierzów) (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

113 610 PLN

-
-
1082 m2
-
15582089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21816617 15582089 Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1058 ha. POZOSTAŁO 6 OSTATNICH DZIAŁEK ! Do sprzedaży atrakcyjnie położony kompleks działek przeznaczonych pod...

Kobyla Góra (Bierzów) (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

111 090 PLN

-
-
1058 m2
-
15582082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21816620 15582082 Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1036 ha. POZOSTAŁO 6 OSTATNICH DZIAŁEK ! Do sprzedaży atrakcyjnie położony kompleks działek przeznaczonych pod...

Kobyla Góra (Bierzów) (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

108 780 PLN

-
-
1036 m2
-
15891289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27893943 15891289 Do sprzedaży PARTEROWY DOM WOLNOSTOJĄCY 154 m DZIAŁKA 1250 m GARAŻ 2-STANOWISKOWY BLISKO WARSZAWYNowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy , idealny dla rodziny szukającej prywatności i kontaktu z naturą, bez rezygnac...

Góra Kalwaria (Dobiesz) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 199 000 PLN (7 786 zł/m2)

4
2
154 m2
2025