• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Góra

Znalezionych ofert: 332

15895237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961042 15895237 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w Jeleniej Górze przy ulicy Uroczej, w spokojnej i zielonej okolicy. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem.Mieszkanie o powierzchni 40 m² znajduje się w atrakcyjnej l...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

270 000 PLN (5 094 zł/m2)

2
1
53 m2
1900
15868277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja nad morzem| Piękny widok| Balkon 27375955 15868277 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Apartament - lokal niemieszkalny z dużym balkonem, blisko morza, w spokojnej części Jastrzębiej Góry. Przytulny i funkcjonalny apa...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

279 000 PLN (14 684 zł/m2)

1
1
19 m2
1980
15710304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24373179 15710304 OFERTA TYLKO W METROHOUSE!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!!Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w zadbanym bloku, położone na spokojnym osiedlu w sąsiedztwie lasu i terenów zielonych. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do infrastruktury o...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

355 000 PLN (6 961 zł/m2)

2
1
51 m2
1997
15697726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24135964 15697726 Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko w Lisiej Górze pod Dygowem dom w stanie surowym otwartym (brakuje tylko drzwi zewnętrznych) + zabudowania na dużej działce 9565 m²!Szukasz miejsca z potencjałem, przestrzenią i klimatem prawdziwej wiejskiej sielanki? ...

Lisia Góra (Zachodniopomorskie, gm. Dygowo)

669 000 PLN (4 646 zł/m2)

4
3
144 m2
2020
15790210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25957916 15790210 Wyjątkowa nieruchomość w sercu Zielonej Góry 79,5 m² możliwości!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania położonego tuż przy Starym Rynku, w jednej z urokliwych, zabytkowych kamienic. To idealne miejsce dla osób ceniących klima...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

395 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
2
79 m2
1930
15862384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27224995 15862384 **Mieszkanie z potencjałem na Zabobrzu widok na góry, balkon, świetna lokalizacja!**  **Spółdzielczo-własnościowe** **możliwość zakupu przez obcokrajowców** bez dodatkowych formalności**Na sprzedaż oferuję **dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

300 000 PLN (7 895 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15588886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21946007 15588886 ...

Zielona Góra (Zatonie) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

399 990 PLN

-
-
1846 m2
-
15857137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy, parterowy dom marzeń pod lasem! 27114177 15857137 Nowoczesny dom przy lesie - gotowy do zamieszkania Sokola Góra 15 min od Aleksandrowa ŁódzkiegoSzukasz miejsca, gdzie można zwolnić tempo, a jednocześnie mieć miasto w zasięgu kilku minut? Ten dom może być właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż nowoczesny,...

Sokola Góra (Łódzkie, gm. Parzęczew)

799 360 PLN (11 755 zł/m2)

3
1
68 m2
2021
15702904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24241243 15702904 Działka budowlano-usługowa o powierzchni 1000 m², idealna pod zabudowę domów jednorodzinnych dwulokalowych, dwukondygnacyjnych.Nieruchomość ma  dostęp do głównych arterii komunikacyjnych DK 61,lokalnej komunikacji, SKM oraz terenów rekreacyjnych.Doda...

Borowa Góra (Mazowieckie, gm. Serock)

280 000 PLN (280 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15876405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom całoroczny! Jezioro! Las! Bory Tucholskie! 27536740 15876405 Nowy dom nad jeziorem w Borach Tucholskich! 40 minut od Bydgoszczy!!!!Na sprzedaż nowy dom rekreacyjny o powierzchni zabudowy 35 m², położony na pięknej, przestronnej działce o powierzchni 794 m². Nieruchomość znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej lok...

Jania Góra (Kujawsko-Pomorskie, gm. Świekatowo)

445 000 PLN (12 714 zł/m2)

2
1
35 m2
2020
15257587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 14014221 15257587 Działka jedyna w swoim rodzaju - optymalna wielkość 1500 m2. Woda, prąd, kanalizacja na działce. Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę o pow. 1503 mkw w otulinie lasów. Całość powierzchni dzieli się na dwie odrębne działki. Na terenie dzi...

Kania Góra (Łódzkie, gm. Zgierz)

219 000 PLN (146 zł/m2)

-
-
1503 m2
-
15893479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27911754 15893479 4 - pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Łężyca - Ciesielska w Zielonej Górze.Wysoki standardW skład mieszkania wchodzi:Pokój dzienny + aneks 26,5 mkwPokój 9,6 mkwPokój 11,1 mkwPokój 9,7 mkwŁazienka 4,0 mkwWC 1,4 mkwPrzedpokój 9,3 mkwBalkon 8,9 mk...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

929 000 PLN (13 085 zł/m2)

4
1
71 m2
2021