• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Głowienka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Głowienka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15884984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715069 15884984 Działai w unikatowej lokalizacji! Dzialka o powierzchni 654 m2 znajduje się przy pl. Róż ( os. Chabrów) w Opolu.Kształt działki nieregularny.W Planie Ogólnym działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. D...

Opole (Chabrów) (Opolskie, gm. Opole)

830 000 PLN (1 269 zł/m2)

-
-
654 m2
-
15877934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27585539 15877934 Wspaniale położony, po remoncie lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 65,03 m kw. Gotowy do natychmiastowego rozpoczęcia działalności gospodarczej. Znajduje się w ciągu kamienic, w bliskim sąsiedztwie sklepów i punktów usługowych. Położony jes...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

400 000 PLN (6 154 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15877540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27572500 15877540 NOWA INWESTYCJA - PRZEDSPRZEDAŻ - Zakup bezpośrednio od dewelopera gwarancja stałej ceny Apartament Bezczynszowy doskonała lokalizacja w cenie dwa miejsca postojowe przed budynkiem Apartament położony jest na parterze posiada 3 pokoje powierzchni...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

559 000 PLN (10 547 zł/m2)

3
1
53 m2
2026
15876904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27558429 15876904 Na sprzedaż klimatyczna i bardzo ustawna kawalerka o powierzchni 34,5 m², położona na 2. piętrze zadbanej, przedwojennej kamienicy z 1938 roku przy ul. Międzyborskiej na warszawskim Kamionku.Mieszkanie łączy charakter starszego budownictwa ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

1
1
34 m2
1938
15875384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27542707 15875384 Jasne, rozkładowe 2 pokoje na Olechowie – świetna baza pod Twoje marzenia!Szukasz mieszkania, w którym nikt nie wciska Ci na siłę cudzego gustu w łazience i kuchni, ale jednocześnie nie uśmiecha Ci się zrywanie starych podłóg i skrobanie ścian? To 49...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

430 000 PLN (8 740 zł/m2)

2
1
49.2 m2
1987
15875898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27527803 15875898 Na sprzedaż działka w miejscowości Pakosław, gmina Lwówek, o numerze 5433, o powierzchni 3816 m². Działka jest zabudowana domem o powierzchni 70 m² oraz budynkiem gospodarczym. Dom nadaje się do generalnego remontu lub wyburzenia, dając możliwość pos...

Pakosław (Wielkopolskie, gm. Lwówek)

259 000 PLN

-
-
3816 m2
-
15872860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27502947 15872860 APARTAMENT Z WIDOKIEM NA PANORAMĘ MIASTA, 3 MINUTY DO METRA WILANOWSKA!Szukasz przestrzeni, która daje poczucie wolności, a jednocześnie trzyma rękę na pulsie miasta? Ten wyjątkowy apartament położony przy ul. Bukowińskiej 8, to propozycja dla osób c...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (18 952 zł/m2)

4
2
105 m2
2007
15868071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27364061 15868071 Na sprzedaż oferta obiektu usługowo-handlowy wraz z dużą częścią magazynową. Nieruchomość posiada III kondygnacje i położona jest na działce o pow. 1,2 ha w Nak...

Nakło (Opolskie, gm. Tarnów Opolski)

2 800 000 PLN (5 600 zł/m2)

11
-
500 m2
-
15857424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27122096 15857424 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, zlokalizowane na poddaszu, na piątej kondygnacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Książąt Opolskich w Opolu.Mieszkanie jest wykończone i gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz.&am...

Opole (Stare miasto) (Opolskie, gm. Opole)

600 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15828548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26607530 15828548 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 9400 m.kw. w Urazie. Działka płaska , w kształcie rombu, otoczona polami i lasami. Front działki ok. 33 m., głębokość 270 m. Miejscowy Plan Zagospo...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

94 000 PLN

-
-
9400 m2
-
15810784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26418604 15810784 Apartament Bezczynszowy doskonała lokalizacja piękne intymne Ogrody w cenie dwa miejsca postojowe przed budynkiem Apartament położony jest na parterze posiada 3 pokoje powierzchnię 55,41mkw oraz Ogród o powierzchni 37mkw. Schemat pomieszczeń:Sal...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

539 000 PLN (9 800 zł/m2)

3
1
55 m2
2025
15776249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25701122 15776249 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE! Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka o powierzchni 102,6m2 spełni Twoje najśmiels...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-