• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gdańsk Brzeźno

Znalezionych ofert: 53

15862218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalne 3 pokoje dla twojej rodziny z ogródek 27222873 15862218 Funkcjonalne, bardzo słoneczne mieszkanie 3 pokojowe na parterze z ogródkiem od strony południowo-wschodniej. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących:- życie blisko natury i plaży- prestiżową lokalizację- wysoką jakość wykonaniaW ofercie sprzed...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

975 875 PLN (17 121 zł/m2)

4
1
57 m2
2028
15849973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj w swoim pierwszym mieszkaniu 26984166 15849973 Funkcjonalne, bardzo słoneczne mieszkanie 2 pokojowe na parterze od strony południowo-zachodniej. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących:- życie blisko natury i plaży- prestiżową lokalizację- wysoką jakość wykonania- świetny potencjał inwestyc...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

659 940 PLN (17 367 zł/m2)

2
1
38 m2
2026
15851794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalne 4 pokoje dla twojej rodziny 27020661 15851794 Funkcjonalne, bardzo słoneczne mieszkanie 3 pokojowe na drugim piętrze od strony południowo-wschodniej. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących:- życie blisko natury i plaży- prestiżową lokalizację- wysoką jakość wykonaniaW ofercie sprzedaży po...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 062 708 PLN (15 861 zł/m2)

4
1
67 m2
2026
15851795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj w swoim pierwszym mieszkaniu 27020660 15851795 Funkcjonalne, bardzo słoneczne mieszkanie 2 pokojowe na drugim piętrze od strony południowo-zachodniej. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących:- życie blisko natury i plaży- prestiżową lokalizację- wysoką jakość wykonania- świetny potencjał in...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

689 520 PLN (17 238 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15888044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27800902 15888044 Nietuzinkowa oferta tuż przy plaży, naprzeciwko Parku Brzeźnieńskiego!LOKALIZACJA:Gdańsk, Brzeźno, ścisły pas nadmorski. Jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji. Do plaży 2 minuty. Spacer na molo zajmie około 7 minut wolnym krokiem. Z okien widać ...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 499 000 PLN (13 880 zł/m2)

3
1
108 m2
1904
15680879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe, 5 minut do plaży w Brzeźnie 23837487 15680879 Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 4-pokojowe mieszkanie w przedwojennym budynku z cegły, o powierzchni 78m. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- atrakcyjna lokalizacja 5 minut do plaży, 10 minut do molo w Brzeźnie- szybkie wydanie,- funkcjonalny i oryginalny uk...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

770 517 PLN (10 007 zł/m2)

4
1
77 m2
1912
15848778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26947752 15848778 Z przyjemnością prezentuje nieruchomość o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym, położoną w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich dzielnic Gdańska – Brzeźnie, przy ul. Korzeniowskiego.To propozycja dla inwestorów, osób szukających bezpiecznej l...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (9 915 zł/m2)

4
2
70.5 m2
1937
15423243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z kuchnią 43 m2, BRZEŹNO 10 min od plaży! 18226094 15423243 SZUKASZ MIESZKANIA BLISKO PLAŻY?Idealna propozycja na inwestycję, dla singla lub dla pary!LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokalizowana jest w przepięknej nadmorskiej dzielnicy, położonej w północnej części miasta Gdańska. Sąsiedztwo nadmorskiej promenady,...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (14 738 zł/m2)

2
1
42 m2
1965
14884775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament blisko morza, miejsce w hali, komórka. 3993830 14884775 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Komfortowy 2-pokojowy apartament 51,11 m2 z  miejscem postojowym w hali garażowej oraz komórką lokatorską. Funkcjonalny układ mieszkania oraz doskonała lokalizacja blisko...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 000 000 PLN (19 608 zł/m2)

2
1
51 m2
2011
15821196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 400 metrów od plaży! 26591858 15821196 WYJĄTKOWY DOM NAD MORZEM! - Gdańsk Brzeźno!Na sprzedaż dom wolnostojący w jednej z najbardziej pożądanej oraz lokalizacji w Gdańsku Brzeźnie. Zaledwie 400 metrów od plaży i pasa nadmorskiego.LOKALIZACJA: Brzeźno to jedna z najbardziej cenionych dziel...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 149 000 PLN (12 596 zł/m2)

12
4
250 m2
1960
15860977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27191765 15860977 Szukasz nieruchomości, która robi efekt WOW od pierwszego spojrzenia? Chcesz zamieszkać w miejscu, które daje Ci codziennie poczucie wakacji i wyjątkowości? Marzysz o własnym tarasie na dachu z widokiem na Morze, kilka kroków od plaży?Mam coś, co spe...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 450 000 PLN (39 189 zł/m2)

2
-
37 m2
2025
15857558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27124518 15857558 Czy marzysz o mieszkaniu, które daje poczucie przestrzeni i prywatności jak w domu, a jednocześnie znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od morza? Ta nieruchomość może być właśnie dla Ciebie!GŁÓWNE ATUTY:- Zaledwie 800 metrów od plaży w Brzeźnie...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 089 000 PLN (10 901 zł/m2)

4
1
99.9 m2
1970