• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gdańsk Brzeźno

Znalezionych ofert: 53

15801904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26252503 15801904 Jeśli szukasz wyjątkowej nieruchomości nad morzem, z ogromnym potencjałem i niepowtarzalnym klimatem – to mieszkanie w Brzeźnie, zaledwie 300 metrów od plaży, będzie idealnym wyborem.LOKALIZACJA:Gdańsk – Brzeźno, ul. Korzeniowskiego. Jedna z najlepsz...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 670 000 PLN (18 352 zł/m2)

2
1
91 m2
1900
15853552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne mieszkanie! Gdańsk Brzeźno ul. Dworska 27052500 15853552 HOT OFERA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- 600 m do plaży!- idealne pod inwestycję - zarówno najem krótkoterminowy jak i długoterminowy- pełne zaplecze usługowo-handlowe,- łatwy wyjazd na drogę ekspresową S7 oraz autostradę A1,- budynek w...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

449 000 PLN (17 269 zł/m2)

1
-
26 m2
1970
15808653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 700m od morza! 26399126 15808653 NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Dwupoziomowy apartament przy plaży - Gdańsk BrzeźnoNa sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy apartament o powierzchni po podłodze ok. 100 m² (w księdze wieczystej mniejsza powierzchnia), położony w prestiżowej i...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 680 000 PLN (16 800 zł/m2)

3
-
100 m2
2014
15683797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje po remoncie, inwestycyjnie 23898659 15683797 LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w nadmorskiej dzielnicy Gdańska - Brzeźno, cenionej za bliskość plaży, terenów zielonych (Park Regana i Brzeziński) oraz świetnego połączenia z resztą miasta. W okolicy dostępne są liczne sklepy, szkoły, przedszkol...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (14 872 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15698117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja przy plaży w Brzeźnie, działka 866 m2 24144625 15698117 WYJĄTKOWY DOM WOLNOSTOJĄCY W GDAŃSKU BRZEŹNIE - INWESTYCJA Z POTENCJAŁEM LUB KOMFORTOWY DOM RODZINNY!LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych i rozpoznawalnych dzielnic Gdańska - Brzeźnie, zaledwie kilka minut spacer...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 999 000 PLN (16 775 zł/m2)

12
5
298 m2
1973
15780528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 kawalerki nad morzem! 25805317 15780528 ATUTY:- idealna inwestycja pod wynajem - mieszkanie zostało podzielone na dwie niezależne kawalerki z osobnymi wejściami z klatki schodowej.- pełna infrastruktura handlowo-usługowa - 700 m do plaży!- bardzo dobra komunikacja miejska- piwnicaCHARAKTER...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

900 000 PLN (17 308 zł/m2)

4
-
52 m2
1970
15851695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie 500 m od morza w Brzeźnie 27017990 15851695 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich dzielnic - Brzeźno w Gdańsk. Nieruchomość położona jest przy ul. Dworskiej, zaledwie 500 metrów od plaży i promenady. To idealna propozycja zar...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

615 000 PLN (14 643 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15795154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nadmorski Park - wyjątkowa lokalizacja. 26090515 15795154 Jeśli szukasz miejsca, które wyróżnia się na tle innych inwestycji nad morzem, ten apartament spełni Twoje oczekiwania już od pierwszego wejścia. Mieszkanie zlokalizowane w najbardziej prestiżowej i kameralnej części osiedla Nadmorski Park uznanego d...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 250 000 PLN (32 609 zł/m2)

3
1
69 m2
2020
15602269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 78m2, 3 pok. I p. Gdańsk-Brzeźno 22230359 15602269 Na sprzedaż duże, ustawne mieszkanie o powierzchni 77,80 m2, I piętro, 3 pokoje, położone w Gdańsku w dzielnicy Brzeźno, blisko morza- ok 350 m.Nieruchomość składa się z trzech oddzielnych, dużych i słonecznych pokoi, w tym jeden  jest przechodni (ok...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 200 000 PLN (15 584 zł/m2)

3
1
77 m2
1962
15695328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24101007 15695328 Wszystkie zdjęcia oferty znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej Gaudium.Na sprzedaż przestronne, urządzone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 86,70 m², położone w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Gdańska – w kameralnym k...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 399 000 PLN (27 670 zł/m2)

4
-
86.7 m2
2005
15766193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pak inwestycyjny (gotowiec) - Nadmorski Dwór 25500057 15766193 Na sprzedaż 2 niezależne apartamenty - idealne na inwestycję pod najem krótkoterminowy !NADMORSKI DWÓR:to jedno z najbardziej prestiżowych osiedli w Gdańsku - zamknięte, monitorowane i strzeżone 247. W otoczeniu zieleni mieszkańcy mają do dyspozycji ...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 480 000 PLN (29 880 zł/m2)

4
2
83 m2
2021
15818455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26592072 15818455 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerGdańsk Brzeźno - 300 metrów od morzaBroniewskiego3-pokojowe mieszkanieKupujący nie płaci prowizjiNa sprzedaż mieszkanie położone w jednej z nadmorskich dzielnic Gdańska - Brzeźno.W bliskiej odległości od m...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

778 200 PLN (13 190 zł/m2)

3
-
59 m2
1974