• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gdańsk Wrzeszcz

Znalezionych ofert: 172

15499133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowa lokalizacja w centrum z dala od zgiełku. 19913323 15499133 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS !MIESZKANIE:o powierzchni 76,7 m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym - 44,13 m2;- dwóch niezależnych pokoi - 9,19 m2 i 9,81 m2;- łazienki - 4,66 m2 ;- pomieszczenia gospodarczegopralni - 2,74 m2;- przedpokoju - 6,23...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 430 000 PLN (18 816 zł/m2)

3
1
76 m2
2014
15864081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe mieszkanie, 3 pokoje - Gdańsk Wrzeszcz 27264414 15864081 NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż jasne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Wrzeszcz. To doskonała propozycja zarówno dla pary, rodziny czy studenta, jak i inwest...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

609 000 PLN (11 491 zł/m2)

3
-
53 m2
1978
15888188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe | 66,4 m² | Gdańsk Wrzeszcz 27806198 15888188 Oferta dostępna tylko w naszym biurze !Zamieszkaj w centrum Gdańska!Przed budynkiem duży parking dla mieszkańców zabezpieczony bramą automatyczną.LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej cenionych części Gdańsk Wrzeszcz przy ul. ...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

849 000 PLN (12 864 zł/m2)

3
1
66 m2
1902
15834880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wrzeszcz | 2 pokoje | Balkon | Po remoncie 26760979 15834880 MIESZKANIE:Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², po generalnym remoncie, zaprojektowane z myślą o wysokim komforcie życia, a jednocześnie bardzo atrakcyjne jako inwestycja pod wynajem dzięki funkcjonalnemu układowi i dosko...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

630 000 PLN (17 027 zł/m2)

2
1
37 m2
1960
15800621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26216180 15800621 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż lokal o powierzchni 83,37 m² położony na 3 piętrze nowoczesnej inwestycji w sercu Wrzeszcza Górnego. Lokal składa się z powierzchni open space, z miejscem na aneks kuchenn...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 459 000 PLN (17 578 zł/m2)

2
-
83 m2
2025
15861215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27198465 15861215 Kawalerka po generalnym remoncie w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Dmowskiego 7.Ścisłe centrum miasta - to lokalizacja, w której wszystkie wygody miasta są w zasięgu ręki - komunikacja miejska, centra handlowe, uczelnie, restauracje.Mieszkanie położone na...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

469 000 PLN (22 333 zł/m2)

1
1
21 m2
1958
15840108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26766606 15840108 Trzypokojowe mieszkanie we Wrzeszczu - ul. Do Studzienki 3.Wszystkie zalety centrum w zasięgu ręki - sklepy, usługi, komunikacja miejska, a od lasu dzieli nas kilkuminutowy spacer.Mieszkanie położone na II piętrze trzypiętrowej kamienicy.Obecny układ...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

679 000 PLN (10 609 zł/m2)

3
1
64 m2
1900
15800620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26216178 15800620 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż lokal o powierzchni 81,80 m² położony na 2. piętrze nowoczesnej inwestycji w sercu Wrzeszcza Górnego. Lokal składa się z powierzchni open space, z miejscem na aneks kuchen...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 390 500 PLN (17 167 zł/m2)

2
-
81 m2
2025
15886464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27758092 15886464 Lokal użytkowy o powierzchni 294,20 m2 na parterze, narożny z dużymi przeszkleniami, położony w Gdańsku przy ul. Chrzanowskiego.Do sprzedaży jest lokal użytkowy znajdujący się na parterze wielorodzinnego budynku mieszkalnego-usługowego położonego prz...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 900 000 PLN (13 265 zł/m2)

6
-
294 m2
2002
15805555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26309890 15805555 OKAZYJNA CENA za mieszkanie w centrum Wrzeszcza - tętniącej życiem dzielnicy Gdańska z doskonałą dostępnością do komunikacji miejskiej( tramwaje, autobusy) zapewniającej doskonałe połączenia z resztą Trójmiasta - szybki dojazd do centrów biurowych , ...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

950 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
2
95 m2
-
15574792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21632322 15574792 Do sprzedaży kamienica zlokalizowana w Gdańsku Wrzeszczu przy ul.Pniewskiego.Kamienica z początku XX wieku.Powierzchnia użytkowa wynosi 695m2, budynek dwupiętrowy z podpiwniczeniem, dobudówka w postaci garażu i pomieszczenia gospodarczego. Ogrzewanie...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 000 000 PLN (10 072 zł/m2)

12
-
695 m2
1900
15886790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27766904 15886790 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 79,83 m², usytuowane na 4. piętrze nowoczesnej, eleganckiej inwestycji z 2025 roku. Nieruchomość oferowana jest w stanie deweloperskim, co pozwala na indywidualną aranżację wnętrza i stworze...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 420 000 PLN (17 975 zł/m2)

4
2
79 m2
2025