• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gdańsk Wrzeszcz

Znalezionych ofert: 172

15720276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
GOTOWIEC INWESTYCYJNY Z NAJEMCAMI – LOKAL USŁUGOWY 24588219 15720276 Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 190 m² położony w jednej z najlepiej skomunikowanych i rozpoznawalnych części Gdańska - przy ul. Kościuszki. To doskonała propozycja dla inwestora szukającego nieruchomości generującej stabilny dochód pasywny ...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 849 000 PLN (9 732 zł/m2)

11
-
190 m2
-
15477766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja w centrum Gdańska 19444996 15477766 Kup bez prowizji!Nowa inwestycja w sercu Gdańska.Świetny punkt pod inwestycję - bliskość stacji kolejowej Gdańsk Wrzeszcz, Galerii Bałtyckiej, szybki dojazd na plażę w Brzeźnie, na Uniwersytet Gdański, Politechnikę czy Akademię Medyczną. Cena miejsca...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 333 920 PLN (16 071 zł/m2)

3
1
83 m2
2024
15478174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja w centrum Gdańska 19453695 15478174 Kup bez prowizji!Nowa inwestycja w sercu Gdańska.Świetny punkt pod inwestycję - bliskość stacji kolejowej Gdańsk Wrzeszcz, Galerii Bałtyckiej, szybki dojazd na plażę w Brzeźnie, na Uniwersytet Gdański, Politechnikę czy Akademię Medyczną. Cena miejsca...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 308 800 PLN (16 158 zł/m2)

3
1
81 m2
2024
15849574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje 46 m2 z ogródkiem Gd. Wrzeszcz 26974718 15849574 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,16 m2 z ogródkiem 90 m2 od strony północno- wschodniej z widokiem na las. Budynek wybudowany w 2024 roku, lokal w stanie deweloperskim- do własnej aranżacji. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salo...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

700 000 PLN (15 217 zł/m2)

2
1
46 m2
2024
15882187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk Aniołki ul. Tuwima 27658140 15882187 Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych częściGdańska - WrzeszczAniołki, przy urokliwej ulicy Tuwima. To doskonałalokalizacja dla osób ceniących bliskość centrum miasta, a jednocześniespokojne, klimatyczne otoczenie.Nierucho...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (12 137 zł/m2)

3
1
51 m2
1930
15846304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka ul. Słowackiego 26881967 15846304 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYobok rozwinięta infrastruktura handlowo - usługowadziałka do wykorzystania jako usługowawszystkie media w drodzeLOKALIZACJANi...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 200 000 PLN

-
-
1735 m2
-
15871072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzeń w centrum Wrzeszcza dobra inwestycja 27456649 15871072 Dobra lokalizacja, duża przestrzeń i inwestycyjny spokój! 70 m² w centrum Wrzeszcza!Lokal o układzie 3 pokoi daje duże możliwości aranżacyjne do stworzenia wygodnego mieszkania, przestrzeni do życia i pracy lub wykorzystania jako inwestycję.Mieszkani...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

833 000 PLN (11 900 zł/m2)

3
-
70 m2
1920
15807721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w Centrum Wrzeszcza 26378327 15807721 MIESZKANIE: mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2023roku, podczas którego zostały wymienione wszystkie instalacje. Mieszkanie zostało wykończony w wysokim standardzie, z dbałością o detale i szczegóły które pozwoliły zachować indywidualny charakter m...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 430 000 PLN (18 271 zł/m2)

4
1
133 m2
1930
15762946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość inwestycyjna - Gdańsk Wrzeszcz 25416477 15762946 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Nieruchomość inwestycyjna Gdańsk Wrzeszcz 39,81 m2ATUTY:oferta inwestycyjna: kup i zarabiajgwarancja wynajmu długo i krótkoterminowego wnętrze podzielone na 2 niezależne ...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

999 000 PLN (25 615 zł/m2)

2
2
39 m2
2020
15840509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy lokal pod biznes | Wrzeszcz 26777136 15840509 NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 100% udziałównakładów w lokalu handlowo-usługowym o powierzchni 25 m², zlokalizowanym w atrakcyjnej części Wrzeszcza, przy ul. Kościuszki. ( teren dzierżawiony od miasta ).  To doskonała propozycja dla ...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

90 000 PLN (3 600 zł/m2)

11
-
25 m2
-
15625420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Widok na zieleń! Kamienica! Blisko GUM-ed! Ogród! 22721324 15625420 Wyjątkowe, stylowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska-  Aniołki- tuż przy Gdański Uniwersytet Medyczny, to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, klimat kamienic oraz doskonałą lok...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

945 000 PLN (17 182 zł/m2)

3
1
55 m2
1930
15834741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne pod inwestycję | 2 pokoje w kamienicy | Wr 26709229 15834741 Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,7 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Wrzeszczu. Lokal mieści się na 2. piętrze odnowionej kamienicy z 1949 roku, która zachowała swój char...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

449 000 PLN (13 606 zł/m2)

2
1
33 m2
1949