• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 791

15744150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25037370 15744150 Dom z dużą działką i domkiem letniskowym w pięknej części Gdańska!Poszukujesz przestronnego i komfortowego domu w Gdańsk? Marzysz o gotowej nieruchomości do zamieszkania, otoczonej zielenią, z szybkim dostępem do morza i dającej wiele możliwości aran...

Gdańsk, Sokola

2 989 000 PLN (21 274 zł/m2)

5
2
140.5 m2
2020
15890493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27878455 15890493 ZAPRASZAM NA DNI OTWARTE - ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJE - 18.05.2026 w godzinach 14-18!Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią!To propozycja dla osób, które szukają gotowej nieruchomości – bez remontó...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (11 208 zł/m2)

2
1
55.23 m2
2019
15894597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oliwa 3 pokoje do remontu 27946398 15894597 3 pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu!Cena do negocjacji!Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się w sercu Oliwy — dzielnicy cenionej za kameralny klimat, zieleń oraz doskonałą infrastrukturę miejską. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, ...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

719 000 PLN (13 315 zł/m2)

3
1
54 m2
1970
15803439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-poziomowe, 110,8m2, Gdańsk-Chełm 26295273 15803439 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 110,78 m2, dwu-poziomowe, III piętro, 4 pokoje, po odświeżeniu, położone Gdańsk - Chełm ok. 4,5 km od centrum Gdańska.Powierzchnia całkowita ok. 140m2, bez windy.Nieruchomość o funkcjonalnym układzie, ...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 380 000 PLN (9 857 zł/m2)

4
1
140 m2
2005
15893669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27915769 15893669 Dochodowy pensjonat z częścią prywatną Gdańsk - Kowale ROI ok. 10%Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w Kowalach koło Gdańska — gotowy, w pełni funkcjonujący obiekt pensjonatowy o wysokim standardzie, z prywatną częścią mieszka...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 799 000 PLN (6 332 zł/m2)

12
-
600 m2
2010
15884781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w nowym budownictwie 27711459 15884781 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży jasnego i niezwykle przytulnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m², położonego w spokojnej, a jednocześnie świetnie rozwiniętej części Gdańska przy ul. Hokejowej, na 2 piętrze w budyn...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

555 000 PLN (13 537 zł/m2)

2
1
41 m2
2021
15877562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament na wyspie spichrzów | SPA | Parking | 27573032 15877562 apartament w sercu Gdańska - Grano Residence, Wyspa Spichrzów SPA parking komórkaNa sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Grano Residence przy ul. Pszennej 5, na Wyspie Spichrzów - jednej z najbardziej pożądanych lok...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 099 000 PLN (25 558 zł/m2)

2
1
43 m2
2020
15889417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 3 pokoje po remoncie | Balkon | ul. Por 27850126 15889417 Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,1 m², położone przy ul. Porębskiego w spokojnej i zielonej części Gdańska - Ujeścisko Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z 2008 roku wyposażonym w w...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

659 000 PLN (14 021 zł/m2)

3
1
47 m2
2008
15877451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk Strzyża | 2 pokoje | Idealne pod inwestycję 27569734 15877451 Na sprzedaż funkcjonalne i jasne, 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - Strzyży. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja (np. pod wynajem dla studentów UG...

Gdańsk (Strzyża) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (14 860 zł/m2)

2
1
43 m2
1963
15890010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje po remoncie | Wrzeszcz | piwnica 9,2 m² | 27867249 15890010 Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,2 m², położone na 2. piętrze budynku przy ul. Do Studzienki w jednej z najbardziej cenionych części Gdańsk - we Wrzeszczu.To idealna propozycja zarówno dla osób sz...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (16 643 zł/m2)

2
1
42 m2
-
15885273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 53m² | balkon | miejsce parkingowe 27721740 15885273 Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,35 m², położone w Kowalach - w spokojnej, dynamicznie rozwijającej się okolicy z szybkim dojazdem do Gdańska.Układ mieszkania:przestronny salon z aneksem kuchennymdwie niezależne sypia...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (11 519 zł/m2)

3
1
52 m2
2017
15893425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże 2 pokojowe mieszkanie 27911013 15893425 Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania, bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych. Lokal wyróżnia się ergonomicznym układem pomieszczeń oraz korzystną ekspozycją wschód-zachód, dzięki czemu wnętrza są dobrze doświetlone pr...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

664 000 PLN (11 649 zł/m2)

2
1
57 m2
2011