• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 795

15839110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26738638 15839110 Dwupoziomowy apartament z tarasem Oliwa PiastowskaNa sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych i stabilnych lokalizacji Gdańska – Oliwie, przy ul. Piastowskiej.Nieruchomość o powierzchni 103,16 m² zost...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 590 000 PLN (25 146 zł/m2)

4
2
103 m2
2016
15790233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25959538 15790233 Posiadamy na wynajem bardzo atrakcyjne i nietuzinkowe mieszkanie o pow.93,00 m2 na 4 piętrze w budynku z 1999r. zlokalizowane na Przymorzu przy ul. Kętrzyńskiego.Aktualnie jest ono podzielone na dwa mniejsze mieszkania każde po około 48,00 m2 z wydz...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 397 000 PLN (15 022 zł/m2)

4
1
93 m2
1999
15878741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica 1908 | Wrzeszcz | 3 pokoje | Wrze 27597906 15878741 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy Państwa na spotkanie w jasnym i przestronnym mieszkaniu położonym w kamienicy z 1908 roku w Gdańsku Wrzeszczu.To miejsce, w którym światło, wysokość i klimat historycznej, przedwojennej zabudowy Gdańska...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 249 000 PLN (16 653 zł/m2)

3
1
75 m2
1908
15376022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17129700 15376022 Posiadamy na sprzedaż duże mieszkanie jednopoziomowe o pow.90,50 m2 do remontu zlokalizowane przy ul. Bądkowskiego w dzielnicy Gdańsk Siedlce. Posiadamy na sprzedaż duże mieszkanie jednopoziomowe o pow.90,50 m2 do remontu zlokalizowane przy ul. Bądko...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

950 250 PLN (10 558 zł/m2)

4
1
90 m2
1998
15865529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27302829 15865529 Bardzo atrakcyjna oferta!!!Posiadamy na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdańsk Kokoszki przy ul. Irysowej w kameralnym budynku na pierwszym piętrze.Niewątpliwym atutem nieruchomości jest bliskość obwodnicy trójmiejskiej, węzła ...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

680 000 PLN (11 525 zł/m2)

3
1
59 m2
-
15540231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20831349 15540231 Posiadamy na sprzedaż apartament o powierzchni 46,85 m2 zlokalizowany przy ul. Toruńskiej w Gdańsku - inwestycja GÓRSKIEGO. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze i składa się z salonu z aneksem kuchenny z którego prowadzi bezpośrednie wyjście na ba...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 600 PLN (15 861 zł/m2)

2
1
46 m2
2011
15850610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26999966 15850610 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI • Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość obwodnicy trójmiejskie zapewnia dobry dojazd od każdej części Tró...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 850 000 PLN (11 563 zł/m2)

6
2
160 m2
2025
15806121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26324181 15806121 Oferta bez prowizji Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Kartuska• Lokalizacja: mieszkanie położone Gdańsku Jasieniu przy ul. Kartuskiej. Bdb. dojazd do centrum Gdańska, obwodnicy, lotniska.• Powierzchnia mieszkania 36m2m2 składa się z jednego pokoju z aneks...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

412 000 PLN (11 444 zł/m2)

1
1
36 m2
2025
15800621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26216180 15800621 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż lokal o powierzchni 83,37 m² położony na 3 piętrze nowoczesnej inwestycji w sercu Wrzeszcza Górnego. Lokal składa się z powierzchni open space, z miejscem na aneks kuchenn...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 459 000 PLN (17 578 zł/m2)

2
-
83 m2
2025
15705802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24287122 15705802 Działka mieszkaniowo-usługowa przy ul. Warszawskiej na gdańskim Ujeścisku.Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dopuszczającym wszelkie rodzaje budownictwa mieszkaniowego.Parametry zabudowy:- powierzchnia zabudowy - maks. 4...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

800 000 PLN (784 zł/m2)

-
-
1021 m2
-
15883871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27681392 15883871 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI • Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość obwodnicy trójmiejskie zapewnia dobry dojazd od każdej części Tró...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 490 000 PLN (9 933 zł/m2)

6
2
150 m2
2026
15861215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27198465 15861215 Kawalerka po generalnym remoncie w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Dmowskiego 7.Ścisłe centrum miasta - to lokalizacja, w której wszystkie wygody miasta są w zasięgu ręki - komunikacja miejska, centra handlowe, uczelnie, restauracje.Mieszkanie położone na...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

469 000 PLN (22 333 zł/m2)

1
1
21 m2
1958