• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 791

15714716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24466203 15714716 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami w hali garażowej Gdańsk ChełmOpis ofertyNa sprzedaż komfortowe, przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie, idealne dl...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 400 000 PLN (15 909 zł/m2)

3
-
88 m2
2023
15885222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27720913 15885222 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – PrzeróbkaNa sprzedaż jasne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w dzielnicy Gdańsk Przeróbka, przy ul. B...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (13 930 zł/m2)

3
-
43 m2
1970
15881625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27642224 15881625 Opis nieruchomości:Mieszkanie charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń, który zapewnia komfort zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję. W skład lokalu wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia oraz łazienka. Dodatkowym atutem je...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 000 PLN (13 500 zł/m2)

3
-
54 m2
1969
15872218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27488198 15872218 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO3-pokojowe mieszkanie Gdańsk Morena garaż + komórkaNa sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,25 m², położone w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic Gdańsk – M...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 099 000 PLN (18 948 zł/m2)

3
-
58 m2
2015
15838510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26733193 15838510 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO3-pokojowe mieszkanie w sercu Oliwy – kamienica po remoncieNa sprzedaż mieszkanie własnościowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji Gdańska – w samym s...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

725 000 PLN (12 500 zł/m2)

3
-
58 m2
1933
15799964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26200654 15799964 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROMieszkanie 3 pokoje Gdańsk ŚródmieścieOpis mieszkania:Powierzchnia: 70 m²Liczba pokoi: 3 (wszystkie osobne)Piętro: 2 (w III-piętrowej kamienicy)Dodatkowe pomieszczenia: Duża osobna kuc...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

998 000 PLN (14 257 zł/m2)

3
-
70 m2
1930
15778265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25748293 15778265 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROMieszkanie spółdzielczo-własnościowe z Księgą Wieczystą GdańskNa sprzedaż komfortowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z Księgą Wieczystą, położone na kameralnym, ogrodzonym osiedl...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

698 000 PLN (9 971 zł/m2)

3
-
70 m2
1997
15760725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25365515 15760725 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji – Gdańsk, Główne Miasto, ul. OgarnaPodstawowe informacje:*Powierzchnia: 50 m²*Liczba pokoi: 2*Piętro: 1 w budynku 3-piętrowym...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

898 000 PLN (17 960 zł/m2)

2
-
50 m2
1956
15760728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25365513 15760728 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 55,55 m² Garaż + komórka Gdańsk Oliwa Wyjątkowa lokalizacja nad stawemAdres: ul. Gdańska, Gdańsk – Oliwa Piętro: 1 z 2 Kameralna kamienica z 192...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

749 000 PLN (13 375 zł/m2)

3
-
56 m2
1921
15745926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25065413 15745926 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy, ul. Twarda – Gdańsk MłyniskaOpis nieruchomościOferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone w kameralnej kamienicy z lat...

Gdańsk (Młyniska) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (14 860 zł/m2)

2
-
43 m2
1930
15739361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24927803 15739361 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: elegancki apartament 46,47 m² w prestiżowej inwestycji Brabank Gdańsk, ul. Stara StoczniaOpis nieruchomościNa sprzedaż w pełni umeblowany i wyposażony apartament o powier...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 199 000 PLN (25 511 zł/m2)

2
-
47 m2
2017
15707134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24313901 15707134 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROAtrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z balkonem w Gdańsku PrzymorzePrezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 45 m², usytuowanego na czwartym piętrze w czteropięt...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

645 000 PLN (14 333 zł/m2)

2
-
45 m2
1980