• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gliwice

Znalezionych ofert: 181

15894284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27939291 15894284 Oferujemy Państwu do sprzedania kawalerkę o pow. 17,98 m 2 w kamienicy na IV kondygnacji w ścisłym centrum Gliwic. Mieszkanie po generalnym remoncie w grudniu 2022 roku. W pokoju znajduje się wersalka, komoda, szafa, telewizor, stolik, 2 krzesła o...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

220 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
-
17 m2
-
15892441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898764 15892441 Do sprzedania duże czteropokojowe mieszkanie położone w wysokim bloku w Gliwicach przy ul. Kochanowskiego. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w budynku z windą. Lokal składa się z czterech niezależnych pokoi, łazienki, osobnego WC oraz widnej...

Gliwice (Politechnika) (Śląskie, gm. Gliwice)

519 000 PLN (7 110 zł/m2)

4
1
73 m2
1980
15889396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849843 15889396 Do sprzedania lokal usługowy położony w Gliwicach przy ul. Sowińskiego. Lokal ma powierzchnię 44,60 m² i znajduje się w willi, na poziomie przyziemia. Nieruchomość składa się z dwóch pomieszczeń usługowych, aneksu kuchennego, łazienki oraz komórki. L...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

259 000 PLN (5 807 zł/m2)

1
-
44.6 m2
1960
15889233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846095 15889233 Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze budynku mieszkalnego. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zapewniający komfortową przestrzeń zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję. Mieszkanie jasne i ustawne, z dobrze doświetlonym...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

480 000 PLN (5 676 zł/m2)

3
-
84.56 m2
1928
15870278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27424590 15870278 Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,37 m², usytuowane na 3 piętrze nowego budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu Układ i standard mieszkania: Przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

429 000 PLN (10 627 zł/m2)

2
1
40.37 m2
2020
15867636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27350164 15867636 Do sprzedania bardzo ładny dom w zabudowie wolnostojącej położony Gliwicach Ostropie przy ul. DaszyńskiegoDom o powierzchni ok 330 m2 z garażem w bryle budynku posadowiony na działce o powierzchni 1250 m2.Na parterze domu salon z wydzieloną częścią j...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 590 000 PLN (7 848 zł/m2)

6
2
330 m2
2008
15818708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626059 15818708 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 63,04 m², położony w Gliwicach przy ul. Lompy. Mieszkanie znajduje się na 4 kondygnacji (3. piętrze) i stanowi odrębną nieruchomość z założoną księgą wieczystą. Lokal jes...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

390 000 PLN (6 187 zł/m2)

2
1
63.04 m2
1930
15889175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845743 15889175 Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach – Łabędach przy ul. Lipcowej. Lokal znajduje się na 5 piętrze 5 piętrowego budynku. Mieszkanie jasne i funkcjonalne, z salonem przechodnim oraz półotwartą kuchnią.Ogrzewanie miejskie. Ciepła wod...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

278 000 PLN (7 182 zł/m2)

2
1
38.71 m2
1980
15862404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27225742 15862404 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykle klimatycznej nieruchomości położonej w doskonałej lokalizacji – w pobliżu Politechniki Śląskiej. Parametry mieszkania: Powierzchnia użytkowa: 59,25 m² Powierzchnia całkowita (po podłodze):...

Gliwice (Politechnika) (Śląskie, gm. Gliwice)

480 000 PLN (8 136 zł/m2)

2
1
59 m2
1960
15889174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845742 15889174 Do sprzedaży kawalerka położona w Gliwicach przy Al. Przyjaźni, na 4 piętrze zadbanej kamienicy. Mieszkanie jasne i ustawne, z oknami zapewniającymi dobre doświetlenie pomieszczeń. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze, dzięki czemu jest cichy i zap...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

212 000 PLN (5 840 zł/m2)

1
1
36.3 m2
1930
15891246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27893186 15891246 Do sprzedania luksusowe mieszkanie z dużym ogródkiem położone w Gliwicach przy ul. Lublinieckiej na monitorowanym osiedlu w cichej i spokojnej okolicy.Mieszkanie położone jest na parterze i składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

860 000 PLN (12 853 zł/m2)

3
1
66.91 m2
2019
15881069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27622197 15881069 Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Jasińskiego (dzielnica Trynek). Mieszkanie o powierzchni 46 m² składa się z: kuchni dwóch niezależnych pokoi łazienki z WC przedpokoju Lokal jest rozkładowy, z ekspozycją ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

304 000 PLN (6 609 zł/m2)

2
1
46 m2
1960