• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gliwice

Znalezionych ofert: 182

15891246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27893186 15891246 Do sprzedania luksusowe mieszkanie z dużym ogródkiem położone w Gliwicach przy ul. Lublinieckiej na monitorowanym osiedlu w cichej i spokojnej okolicy.Mieszkanie położone jest na parterze i składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

860 000 PLN (12 853 zł/m2)

3
1
66.91 m2
2019
15881069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27622197 15881069 Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Jasińskiego (dzielnica Trynek). Mieszkanie o powierzchni 46 m² składa się z: kuchni dwóch niezależnych pokoi łazienki z WC przedpokoju Lokal jest rozkładowy, z ekspozycją ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

304 000 PLN (6 609 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15881042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27621560 15881042 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Milenium (ul. Tarnogórska) Bardzo dobra lokalizacja – kilka minut pieszo do CH Forum, Centrum Przesiadkowego, sklepów, szkół, przedszkola i p...

Gliwice (Os. millenium) (Śląskie, gm. Gliwice)

420 000 PLN (6 731 zł/m2)

3
-
62.4 m2
1970
15827505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26589176 15827505 Do sprzedania bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach Łabędach przy ul. Rzeczyckiej. Mieszkanie położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z ogrzewaniem miejskim o powierzchni 42,17 m2 składa się z dużego ładnego salonu z aneksem kuc...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

390 000 PLN (9 248 zł/m2)

2
-
42.17 m2
2010
15872901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27504407 15872901 Gliwice - na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie 52,08 m² .Łączy komfort, funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania z klimatem śląskich kamienic.Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi, urządzonych w przemyślany i spójny sposób,gotowych do zamie...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

439 000 PLN (8 442 zł/m2)

3
1
52 m2
1930
15881621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27642070 15881621 LOKAL UŻYTKOWY Z WITRYNĄ PO GENERALNYM REMONCIE 39 m² REJON STADIONU PIASTA Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 38,86 m². Wszystkie czasochłonne i najdroższe prace remontowe, w tym instalacje, podłogi oraz ściany, zostały...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

395 000 PLN (10 395 zł/m2)

11
-
38 m2
-
15881655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27643153 15881655 UMOWA PRZEDWSTĘPNA 2 czy 3 pokoje? Przestronne 51 m² z balkonem tuż przy Politechnice Śląskiej Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 51,21 m² , zlokalizowane przy ul. Lutyckiej w rewelacyjnym punkcie Gliwic. Nieruchomość ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

318 900 PLN (6 253 zł/m2)

2
-
51 m2
1960
15893301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27906806 15893301 Ostatnia działka budowlana Gliwice Żerniki ul. Pomorska!!! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną w Gliwicach Żernikach przy ul. Pomorskiej. Działka ofertowa ma powierzchnię 520 m² kształt prostokąta zbliżonego do kw...

Gliwice (Żerniki) (Śląskie, gm. Gliwice)

223 600 PLN

-
-
520 m2
-
15845562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26863238 15845562 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 6-pokojowego mieszkania o powierzchni 201 m2, usytuowanego na 2 piętrze w kamienicy z windą.Mieszkanie do odświeżenia. Świetna inwestycja kapitału ze względu na idealną lokalizację w centrum Gliwic. ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 250 000 PLN (6 219 zł/m2)

6
2
201 m2
1920
15714553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24463377 15714553 NOWA CENA I WCIAŻ DO NEGOCJACJI!Oferuję na sprzedaż świeżo wyremontowanyodbudowany dom o powierzchni 192m2 , na działce 621m2,  położony w Gliwicach przy ul Sikorskiego. Dom odbudowany z wysokiej klasy materiałów, luksusowo wykończony, przestronny i ...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 099 000 PLN (5 724 zł/m2)

4
3
192 m2
1935
15890700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27883219 15890700 Do sprzedaży wygodne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Gliwicach ul. Zimorodka - osiedle Sikornik. Wygodna infrastruktura handlowo-usługowa wokół. Szybki dojazd do DTŚ oraz autostrady A1 i A...

Gliwice (Os. sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

299 000 PLN (6 472 zł/m2)

2
1
46.2 m2
1978
15856158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27083940 15856158 NOWA NIŻSZA CENA! Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe, klimatyczne mieszkanie czteropokojowe na parterze jednopiętrowego budynku w Gliwicach przy ulicy Puszkina, bezpośrednio przy Parku Grunwaldzkim. Mieszkanie po remoncie, na podłogach w poko...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

789 000 PLN (9 393 zł/m2)

4
-
84 m2
-