• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 200

15840391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774641 15840391 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni blisko 130m2.Na parterze znajduje się przestronny salon oraz częściowo otwarta kuchnia, które razem tworzą powierzchnie aż 42m2. W kuchni zabudowa meblowa oraz sprzęt AGD. Na parterze jest równie...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 289 000 PLN (8 829 zł/m2)

5
1
146 m2
2024
15764814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25454923 15764814 Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny z ogrodem 270m2, Grodzisk MazowieckiMarzysz o własnym domu z ogródkiem w spokojnej, rodzinnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta?Ta nieruchomość w Grodzisku Mazowieckim to idealne połączenie komfortu, funkcjo...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 050 000 PLN (7 778 zł/m2)

4
1
135 m2
2026
15764815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25454917 15764815 NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ GRODZISK MAZOWIECKINa sprzedaż oferujemy wyjątkowy segment środkowy o powierzchni 104 m², na działce 180m2. Nieruchomość zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych i dynamicznie ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

899 000 PLN (8 644 zł/m2)

5
1
104 m2
2026
15893357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27908786 15893357 Zadbane mieszkanie na zamkniętym, kameralnym osiedlu z 2008 roku, w bardzo spokojnej okolicy.Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze bloku w Grodzisku Mazowieckim, z szybkim dojazdem do PKP Grodzisk, ale też do Milanówka.Na powierzchnie 61m2 składają...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

775 000 PLN (12 705 zł/m2)

2
-
61 m2
2008
15872590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27498502 15872590 W pełni wykończone mieszkanie na monitorowanym osiedlu, blisko stacji PKP oraz sklepów. Cicha, zlokalizowana na 4 piętrze (klimatyzacja) z windą nieruchomość, nie wymaga nakładów finansowych jest gotowa do wprowadzenia od zaraz.Na powierzchnię 56,65...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

750 000 PLN (13 393 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15886558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761988 15886558 Położony w Grodzisku Mazowieckim dom z warsztatem. Powierzchnia warsztatu - 138m przy wysokości ok. 3,5m. Nadaje się na każdą działalność nieuciążliwą. Dom murowany składa się z dwóch niezależnie funkcjonujących części (osobne zasilanie w energię, g...

Grodzisk Mazowiecki (Os. piaskowa) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 900 000 PLN (8 788 zł/m2)

11
-
330 m2
1995
15526500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20510212 15526500 Na sprzedaż 4-pokojowy lokal mieszkalny - segment środkowy o powierzchni użytkowej 115 m2 (pow. całkowitej, z garażem: 143,3 m2), usytuowany na działce o pow. ok. 216 m2, w Grodzisku Mazowieckim. Stacja WKD 3 km, przystanek autobusowy 250 m....

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 100 000 PLN (7 692 zł/m2)

4
1
143 m2
2009
15865021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27279651 15865021 Na sprzedaż wyjątkowy bliźniak o powierzchni 156 m², położony w spokojnej i zielonej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość została wybudowana według projektu Dom w tamaryszkach 2 (B).Dom został wykończony około 6 lat temu i jest gotowy do zami...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 699 000 PLN (10 113 zł/m2)

6
2
168 m2
2015
15533773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20682224 15533773 Do sprzedania działka 905 m2 z domkiem (zamieszkały) ok 51 m2 w Grodzisku Maz. (Łąki).Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi 54,5 m x ok 16,5 m.Działka ogrodzona przy gminnej drodze asfaltowej.Na działce domek parterowy z lat 60 tych o ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

550 000 PLN (10 784 zł/m2)

1
1
51 m2
1960
15840387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774640 15840387 Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny z ogrodem Grodzisk MazowieckiMarzysz o własnym domu z ogródkiem w spokojnej, rodzinnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta?Ta nieruchomość w Grodzisku Mazowieckim to idealne połączenie komfortu, funkcjonalnoś...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

850 000 PLN (9 239 zł/m2)

4
1
92 m2
2025
15840382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774643 15840382 Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy z ogrodem Grodzisk MazowieckiMarzysz o własnym domu z ogródkiem w spokojnej, rodzinnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta?Ta nieruchomość w Grodzisku Mazowieckim to idealne połączenie komfortu, funkcjonalnoś...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

770 000 PLN (8 370 zł/m2)

4
1
92 m2
2025
15798423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26168358 15798423 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500 m2 w Grodzisku Maz. (okolice Stawów Walczewskiego).Działka w kształcie kwadratu o wymiarach ok 38,5 x 39 m.Działka ogrodzona przy gminnej drodze utwardzonej.Na działce prąd i woda.W drodze ok 30 m (p...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 327 000 PLN

-
-
1500 m2
-