• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Grudziądz

Znalezionych ofert: 66

15730698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* REZERWACJA Parter, 2 pokoje kamienica Grudziądz 24784046 15730698 mieszkanie na sprzedaż Grudziądz mieszkanie dwupokojowe Grudziądz kamienica po remoncie Grudziądz mieszkanie parter Grudziądz mieszkanie blisko parku Grudziądz mieszkanie do odświeżenia mieszkanie z aneksem kuchennym dwa pokoje 53 m2Oferuję n...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

232 900 PLN (4 394 zł/m2)

1
1
53 m2
1900
15890467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Ustawna kawalerka 36,7m2 z dużą kuchnią 27877460 15890467 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży świetnie zaplanowanego, 1-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 36,66 m2 (łączna powierzchnia wraz z przynależną piwnicą to 41,67 m2). Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze zrewitalizowanej kam...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

199 990 PLN (5 555 zł/m2)

1
1
36 m2
1900
15890202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Gotowe do wejścia 2 pokoje, Hallera, Grudziądz 27874401 15890202 mieszkanie na sprzedaż Grudziądz mieszkanie dwupokojowe Grudziądz kamienica po remoncie Grudziądz mieszkanie drugie piętro Grudziądz mieszkanie blisko parku Grudziądz mieszkanie z aneksem kuchennym dwa pokoje 43 m2Zapraszam do zapoznania się z...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

234 900 PLN (5 593 zł/m2)

2
1
42 m2
1900
15840646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26780799 15840646 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, która łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i niepowtarzalny klimat. Prezentowany dom z 2008 roku, położony jest w prestiżowej i spokojnej części miasta - na osiedlu...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

1 479 000 PLN (4 108 zł/m2)

7
3
360 m2
2008
15894170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27933114 15894170 Mieszkanie na sprzedaż - Mniszek, Grudziądz Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,58 m, położone na 2. piętrze w spokojnej okolicy osiedla Mniszek w Grudziądzu. Opis mieszkania Mieszkanie jest jasne, ciepłe i przestronne, z oknami wychodzącymi na...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

155 000 PLN (4 306 zł/m2)

1
1
36 m2
-
15833717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny wolnostojący 26723501 15833717 Kamienica o powierzchni 300 m2 w samym centrum Grudziądza składająca się z wynajmowanego lokalu użytkowego na parterze o powierzchni 72 m2 i wolnych lokali mieszkalnych na pierwszym piętrze 73 m2 i na drugim i trzecim piętrze lokal dwupoziomowy o pow...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

645 000 PLN (2 150 zł/m2)

11
-
300 m2
-
15896355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27977569 15896355 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu o powierzchni 205 m2, położonego w spokojnej części Grudziądza - os.Strzemięcin. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia z możliwością prowadze...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

789 000 PLN (3 849 zł/m2)

6
-
205 m2
1989
15884392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokojowe mieszkanie. osiedle lotnisko 27700377 15884392 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe - Grudziądz, os. Lotnisko, ul. KustroniaNa sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 77,19 m² (w tym 72,80 m² mieszkania + 4,39 m² komórka lokatorska), położone w spokojnej i do...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

399 000 PLN (5 182 zł/m2)

4
1
77 m2
1980
15880961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27618545 15880961 Kupujący nie płaci podatku PCC 2 % !!! Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prowadzi sprzedaż kolejnej inwestycji pod nazwą Apartamenty Gołębiewski w Świerkocinie pod Grudziądzem . 900 metrów od nowego Mc Donalda  w Tarpnie W tej inwestycji powstaje 10 m...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

499 000 PLN (6 481 zł/m2)

4
1
77 m2
2026
15755964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25237392 15755964 Dom o powierzchni całkowitej 160 m2 położony na działce 382 m2 przy ulicy Paderewskiego 80 który graniczy bezpośrednio z nowo powstałym marketem sieci ;Lidl ;w pobliżu marketu ;Biedronka i ; ;nowego ;MC Donalda ;. 5 pokoi dom wymaga remontu . Bardzo ...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

480 000 PLN (3 000 zł/m2)

5
2
160 m2
-
15853799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27061048 15853799 Kupujący nie płaci 2% podatku PCC Oszczędzasz blisko 12 tys zł Następny Bliźniak na Brzozowej Ulica Brzozowa dzielnica Owczarki .                                              Dom w zabudowie bliźniaczej o pow całkowitej 150 m2 powierzchnia użytkowa ...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

699 000 PLN (4 660 zł/m2)

4
1
150 m2
2026
15866656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27322185 15866656 Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze 30 minut jazdy samochodem od Grudziądza 10 minut samochodem wjazd na autostradę A1 w Kopytkowie  Jednopiętrowy  dom w dobrym stanie gotowy do zamieszkania o powierzchni użytkowej 270 m2 plus garaż ...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

499 000 PLN (707 zł/m2)

6
2
706 m2
-