• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Grudziądz

Znalezionych ofert: 66

15328417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 15925346 15328417 Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 118m2 położone blisko Centrum miasta na I piętrze w zadbanej kamienicy. Posiada cztery niezależne pokoje, dużą kuchnię oraz łazienkę. Świetnie nadaje się dla rodz...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

479 000 PLN (4 059 zł/m2)

4
-
118 m2
-
15779762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25786403 15779762 WYJĄTKOWA OFERTA ! Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje na sprzedaż niezwykłą nieruchomość położoną w Małym Rudniku k. Grudziądza !  Na działce o powierzchni ponad 5200 m2 posadowiony został dom jednorodzinny z projektu Dom w Tymianku 2 o po...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

1 099 000 PLN (4 778 zł/m2)

5
2
230 m2
-
15889135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845324 15889135 OFERTA SPRZEDAŻY - Grudziądz, ul. Chopina Na sprzedaż mieszkanie na poddaszu, składające się z pokoju, przechodniej kuchni oraz łazienki. Lokal posiada skosy, niskie sufity oraz okna dachowe. Ogrzewanie piecem kaflowym. Budynek ocieplony, z dobrym ...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

75 000 PLN (2 679 zł/m2)

1
1
28 m2
-
15887836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27795451 15887836 Działka Rolna, Ogrodnicza w cenie poniżej 9 zł za m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Polnej w Grudziądzu w bezpośrednim sąsiedztwie Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Działka o powierzchni 6.891 m2 ; to w przeliczeniu 15 działek ROD ; ; ; ; ; ; ;...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

60 000 PLN (9 zł/m2)

-
-
6891 m2
-
15579143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21738306 15579143 Dom o powierzchni całkowitej 160 m2 przy ulicy Paderewskiego 80 który graniczy bezpośrednio z nowo powstałym marketem sieci Lidl w pobliżu marketu Biedronka i  nowego MC Donalda . 5 pokoi dom wymaga remontu . Bardzo dobra lokalizacja na różnego rodza...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

480 000 PLN (3 000 zł/m2)

11
-
160 m2
-
15584775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 21871814 15584775 Budynek usługowo-handlowy , 6-kondygnacyjny w dobrym stanie technicznym ,możliwość korzystania z windy , położony w pobliżu centrum Grudziądza przy ulicy Waryńskiego w otoczeniu zabudowy biurowo-handlowo-usługowej , a po przeciwnej stronie ulicy zabu...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

1 999 000 PLN (887 zł/m2)

11
-
2253 m2
1970
15867780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27351915 15867780 Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC(2%)   Mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze , o metrażu 42,44m2 na który składają się: - salonu z aneksem kuchennym 20,77m2 - sypialni 9,40m2 - łazienki 4,85m2 - przedpokoju 7,42m2 Każde mieszkanie posia...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

305 568 PLN (7 275 zł/m2)

2
-
42 m2
2026
15738251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24904772 15738251 Przestronne mieszkanie z ogrodem w Grudziądzu - Tarpno Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze domu wielorodzinnego, które łączy w sobie zalety mieszkania w mieście z komfortem własnego ogrodu. P...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

399 900 PLN (4 166 zł/m2)

4
1
96 m2
1995
15638497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23018120 15638497 Mokre kGrudziądza 3 Działki z wydanymi Decyzjami o Warunkach Zabudowy na 4 domy jednorodzinne w miejscowości Mokre plus jedna działka bez Decyzji o Warunkach Zabudowy . Media prąd i woda w pobliżu działki, wjazd z drogi asfaltowej. Bardzo korzystna l...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

754 776 PLN (99 zł/m2)

-
-
7624 m2
-
15634233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22912629 15634233 Mokre kGrudziądza Działka z wydaną Decyzją o Warunkach Zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w miejscowości Mokre. Media prąd i woda w pobliżu działki, wjazd z drogi asfaltowej. Bardzo korzystna lokalizacja do centrum Grudziądza samochodem 15 minut. ...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

255 618 PLN (99 zł/m2)

-
-
2582 m2
-
15118350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10255141 15118350 Nowa Wieś  koło Grudziądza Biuro Nieruchomości BANAŚ posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1042 m2 , położoną w miejscowości Nowa Wieś jest to Gmina Grudziądz  gdzie mamy niższe podatki. Działka z możliwością zabudowy...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

175 000 PLN (168 zł/m2)

-
-
1042 m2
-
15803455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26296303 15803455 Oferta na Wyłączność Dostępna Tylko w Naszym Biurze 20 minut jazdy samochodem z Grudziądza Fijewo przy wjeździe do Radzynia Chełmińskiego w pobliżu planowanej trasy szybkiego ruchu S5 Ostróda-Nowe Marzy Dwa budynki do wykorzystania na cele usługowe...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

1 000 000 PLN (1 198 zł/m2)

11
-
835 m2
1985