• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Grzybowo

Znalezionych ofert: 78

15776290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25701510 15776290 Szukasz domu na strzeżonym i bezpiecznym osiedlu z dala od miejskiego gwaru, blisko parku nadmorskiego i morza, to ta oferta jest dla Ciebie.Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinnym w zabudowie wolno stojącej, położony w miejscowości Grzybowo, z...

Grzybowo (Osiedle bałtyk) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 800 000 PLN (8 738 zł/m2)

5
2
206 m2
2007
12455320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 32441 12455320 Grzybowo na sprzedaż, budynek usługowo - wczasowo- mieszkalny położony w odległości ok. 450 m od morza.Wg. wydanego pozwolenia na budowę : budowa budynku usługowego z mieszkaniem właściciela ( kategoria obiektu budowlanego XVII - Handel , Gastronomia...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 850 000 PLN (3 800 zł/m2)

12
5
750 m2
2011
12455354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 32436 12455354 Grzybowo to coraz bardziej modna miejscowość wypoczynkowa położona nad Morzem Bałtyckim, około 300 m od jego brzegu, przy drodze z Kołobrzegu do Dźwirzyna, w odległości 6 km od Kołobrzegu.Morze Bałtyckie w okolicy Grzybowa tworzy akwen zwany Zatoką G...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 000 PLN (5 208 zł/m2)

12
-
480 m2
-
15737814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24892945 15737814 TOP LOKALIZACJA W GRZYBOWIE - działka 75 m od morza.Wyjątkowa okazja! ul. Żeglarska w Grzybowie.Miejscowość słynąca z najpiękniejszych plaż na polskim wybrzeżu.Na sprzedaż są dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane o łącznej pow. 3.000 m2- nr 2915...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

6 000 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15118309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10254440 15118309 Grzybowo na sprzedaż nowy dom z 2023 roku w zabudowie bliźniaczej położony ok. 1.200 m od morza.Dom wykonany jest w standardzie deweloperskim do wykończenia, jest bardzo ciepły i energooszczędny na granicy domu pasywnego i posiada zezwolenie na użytk...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 250 000 PLN (8 333 zł/m2)

4
2
150 m2
2023
14925203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 4837095 14925203 Do rozsądnej negocjacji ! Atrakcyjne mieszkanie apartamentowo- wczasowe, 1- pokojowe o pow. użytkowej 37,06 m2, położone na parterze budynku 3 kondygnacyjnegoAtrakcyjna lokalizacja Osiedle Bałtyk Grzybowo - podmiejskie chronione osiedle domów jedno i...

485 000 PLN (13 108 zł/m2)

1
-
37 m2
2008
15485371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19613458 15485371 Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 2.258 m2 Działka znajduje w nadmorskiej miejscowości Grzybowo gmina Kołobrzeg w odległości ok. 1,2 km od morza i położona jest w sąsiedztwie innych zabudowań, są to w głównie pensjonaty oraz domki jedno...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

900 000 PLN

-
-
2258 m2
-
15418473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18100835 15418473 Budynek mieszkalny wolno stojący , murowany, ocieplony, nowa elewacja; dach płaski ( stropodach ) pokryty papą , 1- kondygnacyjny Dom po remoncie generalnym w 2017 roku ( wymienione wszystkie instalacje , tynki , podłogi i wyposażenie domu ) Budynek ...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

650 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
65 m2
1980
12455176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 92325 12455176 Opis miejscowości:Grzybowo to coraz bardziej modna miejscowość wypoczynkowa położona nad Morzem Bałtyckim, około 300 m od jego brzegu, przy drodze z Kołobrzegu do Dźwirzyna, w odległości 6 km od Kołobrzegu. Morze Bałtyckie w okolicy Grzybowa tworzy a...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 000 PLN (5 208 zł/m2)

12
-
480 m2
-
15890404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka blisko jeziora - Grzybowo // Kaszuby 27876192 15890404 Lokalizacja: Grzybowo, woj. pomorskie, gmina Kościerzynanr gruntu 818 obręb 06 GrzybowoDziałka o powierzchni 1500 m2 z widokiem na Jezioro Sominko w otoczeniu lasu.Do jeziora Sominko pieszo około 400mDojazd drogą asfaltową, do samej działki 50 m drog...

Grzybowo (Pomorskie, gm. Kościerzyna)

270 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15676607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23773514 15676607 Funkcjonalne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie nad morzem w GrzybowieGłówne atuty nieruchomości:500M OD PLAŻYNOWE BUDOWNICTWO Z 2019 ROKUPRZESTRONNY, SŁONECZNY TARASPRYWATNE MIEJSCE POSTOJOWETEREN OGRODZONYWYKOŃCZONE W WYSOKIM STANDARDZIE...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 249 000 PLN (12 126 zł/m2)

4
2
103 m2
2019
15417525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18076169 15417525 Oferuje na sprzedaż atrakcyjny dom z funkcją pensjonatową w Grzybowie koło Kołobrzegu!Główne atuty nieruchomości:• BUDYNEK ODDANY W 2013 ROKU• DOM WŁAŚCICIELI WYKOŃCZONY W WYSOKIM STANDARDZIE• NIEZALEŻNE WEJŚCIA DLA WŁAŚCICIELI I GOŚCI• ZAGOSPODAROWA...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 000 000 PLN (8 174 zł/m2)

12
9
367 m2
2013