• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Józefów

Znalezionych ofert: 88

15885101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Taras, ogród | 2 miejsca garażowe | Józefów 27717119 15885101 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, przestronne mieszkanie w samym centrum Józefowa - na najładniejszym osiedlu, w niewielkiej odległości od stacji kolejowej.Przestronny i funkcjonalny układ: Przedpokój 8 m², łazi...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

895 500 PLN (15 178 zł/m2)

3
1
59 m2
2009
15895591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27962190 15895591 Na sprzedaż: Atrakcyjna działka inwestycyjno-budowlana - 1737 m², Józefów Nadwiśle, Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1737 m², położona w gminie Józefów, zaledwie 150 m od Alei Nadwiślańskiej. Do granicy administracyjnej Warszawy ok. 1 km, ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

915 000 PLN

-
-
1737 m2
-
15895326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27961980 15895326 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1142 m², przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową, położona na granicy Legionowa i Józefowa - Gmina Nieporęt, przy ul. Dębowej. Posiadamy gotowy projekt indywidualny na budynek mieszkalny jednorodz...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

571 000 PLN

-
-
1142 m2
-
15865702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka Józefów, las, rzeka. 27304874 15865702 Do kupienia działka budowlana  z potencjałem 2180 m2, Józefów koło Otwocka. Działka 49x43,7m, ogrodzona, dojazd z dwóch stron drogą szutrową. Działka położona w lesie, jest cicho i spokój, blisko rzeka Świder (300m). Jest możliwość dokupienia sąsiedn...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 595 000 PLN

-
-
2180 m2
-
15412470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana blisko rzeki, ze starodrzewem 17957043 15412470 Do kupienia  działka budowlana 1 500 m2, położona w Józefowie koło Otwocka. Tylko 200 m do rzeki Świder, działka płaska, ogrodzona z jednej strony, dojazd drogą asfaltową. Na działce starodrzewy: sosny czarne, sosny zwyczajne, dęby, kasztanowiec, aka...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 500 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15857657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny bliźniak PREMIUM, do wprowadzenia 27129002 15857657 Nowoczesny bliźniak premium   Fotowoltaika + magazyn energii Klimatyzacja Smart Home 30 min do Warszawy blisko Jeziora Zegrzyńskiego Bez prowizji od kupującego!Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny bliźniak o powierzchni 115,19 m2 na działce 372,5 m2...

Józefów, Złota

1 339 000 PLN (11 643 zł/m2)

5
1
115 m2
2023
15827818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26605321 15827818 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Czwarty Przetarg Ustny N i e o g r a n i c z o n y na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Józefowie kOtwocka...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

900 000 PLN (583 zł/m2)

-
-
1545 m2
-
14262117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 107254 14262117 Wyobraź sobie rezydencję, którą tworzył przez lata artysta. Dom z duszą. Posiadłość, której naturalne wykończenie współgra harmonijnie z pięknem otaczającej go przyrody. Nieruchomość ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

3 500 000 PLN (8 750 zł/m2)

7
2
400 m2
1975
15320958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15708369 15320958 Działka położona +wzdłuż torów kolejowych SKM i głównej drogi przez Józefów po willowejrezydencjalnej stronie torów, od strony Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. + w dobrym towarzystwie, warto dołączyć...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 490 000 PLN (1 355 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15876688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27547584 15876688 z lat osiemdziesiątych, do remontu duży potencjał możliwość uzyskania dwóch lokali całkowicie podpiwniczony - w pomieszczeniach przyziemnych są okna ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 600 000 PLN (8 000 zł/m2)

5
1
200 m2
1970
15693234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24060347 15693234 1234m2 Kształt: prawie kwadratowa Media: + kanalizacja: przyłącze + prąd przy działce - gaz w pobliżu -wodociąg w ulicy Samorz...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 500 000 PLN (1 216 zł/m2)

-
-
1234 m2
-
13693006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 99130 13693006 Oferta dla deweloperów albo zaprzyjaźnione rodziny, które chciałyby mieszkać koło siebie i wspólnie budować własne osiedle. Taki sposób budowy sp...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

2 000 000 PLN (488 zł/m2)

-
-
4100 m2
-