• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Józefów

Znalezionych ofert: 88

15866889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331209 15866889 Urocza działka porośnięta ładnymi sosnami Do działki są już dołączone media: gaz, woda, kanalizacja, prąd Budynki do wyburzenia, pozwolenie na budowę wygasło Brak planu zagospodarowan...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 600 000 PLN (1 000 zł/m2)

-
-
1600 m2
-
15827817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26625330 15827817 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Drugi Przetarg Ustny Nieograniczony na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości położonej w Józefowie k. Otwoc...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 900 000 PLN (1 060 zł/m2)

-
-
1793 m2
-
15827806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26625328 15827806 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Drugi Przetarg Ustny Nieograniczony na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości położonej w Józefowie k. Otwoc...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

2 200 000 PLN (915 zł/m2)

-
-
2404 m2
-
15705749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24284397 15705749 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Trzeci Przetarg Ustny N i e o g r a n i c z o n y na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Józefowie kOtwocka ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 400 000 PLN (766 zł/m2)

-
-
1828 m2
-
15705750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24284394 15705750 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Trzeci Przetarg Ustny N i e o g r a n i c z o n y na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Józefowie kOtwocka...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 150 000 PLN (766 zł/m2)

-
-
1502 m2
-
15702935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24241598 15702935 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Trzeci Przetarg Ustny Nieograniczony na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości położonej w Józefowie k. Otwo...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

630 000 PLN (977 zł/m2)

-
-
645 m2
-
15873090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27512024 15873090 Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku w centrum podwarszawskiego Józefowa, w pobliżu jednej z nielicznych tężni w Warszawie oraz licznych terenów zielonych. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju po pracy, z dogodnym dojazdem do gł...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 870 170 PLN (17 002 zł/m2)

4
2
110 m2
2024
15881130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom po przebudowie z działką w Józefowie, Michalin 27624578 15881130 Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w jednej z najbardziej poszukiwanych części Józefowa - Michalinie. To propozycja przede wszystkim dla osób, które szukają dobrze położonej działki w otoczeniu zieleni, z szybkim dostępem do Warszawy.Na działce o p...

Józefów (Michalin) (Mazowieckie, gm. Józefów)

3 250 000 PLN (18 571 zł/m2)

6
2
175 m2
1980
12439197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 771985 12439197 Rewelacyjna działka w zielonej części Józefowa z MPZP. Gotowy projekt dla dewelopera na budowę domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Działka może być również miejscem na prestiżową rezydencję w otulinie lasu. Przy działce wodociąg, prąd i ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

5 000 000 PLN (710 zł/m2)

-
-
7039 m2
-
14957652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 5576435 14957652 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej .Domy są posadowione na pięknej działce o powierzchni 2061 mkw. przy ulicy Marka Hłaski w miejscowości Józefów. Każdy z oferowanych lokali ma powierzchnię 142,3...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 500 000 PLN (10 540 zł/m2)

5
2
142.31 m2
2022
15879144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27609058 15879144 Oddaje w Państwa ręce wyjątkową okazję na rynku nieruchomości pod inwestycyje w aglomeracji Łódzkiej. Działka o powierzchni 3000 m² zlokalizowana w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej miejscowości Józefów (gmina Zgierz).Powierzchnia: 3...

Józefów (Łódzkie, gm. Zgierz)

450 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
3001 m2
-
15712375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24421682 15712375 Mieszkanie 75m ( aktualnie 2 pokoje ) stanowiące odrebną własność w 2- lokalowym budynku ( willi ) z lat 60. Piętro 11Oddzielne wejście i klatka schodowa.Aktualnie mieszkanie ma 2 pokoje ( ok 31 i 16m ) oraz kuchnię 13m i łazienkę 8m . Można łatwo uz...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

850 000 PLN (11 333 zł/m2)

3
1
75 m2
1968