• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Jastrzębia

Znalezionych ofert: 101

15865713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka- projekt pozwolenie na budowę- 700m plaża 27304932 15865713 Ta działka czeka na Ciebie !Nieruchomość:Piękna działka, która czeka na Ciebie z gotowym projektem budowy oraz pozwoleniem na budowę. Łączna powierzchnia 782 m2, szerokość 23m oraz długość 34m. Dookoła jest ogrodzenie siatką, media, którą są przy sam...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 249 000 PLN

-
-
781 m2
-
15865012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27278782 15865012 Działka rolna 64 ar – Jastrzębia Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 64 ar, położona w miejscowości Jastrzębia. Działka o regularnym kształcie, z dojazdem drogą lokalną. Teren odpowiedni pod uprawy rolne lub jako grunt pod przyszłą inwestycję. Sp...

Jastrzębia (Małopolskie, gm. Ciężkowice)

70 150 PLN

-
-
6400 m2
-
15864362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27266765 15864362 Jastrzębia (gm. Ciężkowice) – Działka Rolna 1,18 haNa sprzedaż grunt rolny o powierzchni 1,18 ha położony w malowniczej miejscowości Jastrzębia, woj. małopolskie.Najważniejsze informacje:Powierzchnia: 1,18 ha (11 800 m²).Lokalizacja: Spokojna okolica...

Jastrzębia (Małopolskie, gm. Ciężkowice)

100 550 PLN

-
-
11800 m2
-
15136162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa działka budowlana w Jastrzębiej Górze! 10673162 15136162 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Jedna z OSTATNICH działek budowlanych w Jastrzębiej Górze.ATUTY: Działka budowlana w odległości zaledwie 800 m od plażyLOKALIZACJA...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 350 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15100511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 2 pokoje 700 m od plaży 9813657 15100511 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atuty nieruchomości: 10 minut spacerem od plaży mieszkanie urządzone, wyposażone, nie wymaga żadnych nakładów parter z ogródkiem, bezkolizyjny dostęp, nowe budownictwo Lo...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

699 000 PLN (14 563 zł/m2)

2
1
48 m2
2015
15848730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom/ Inwestycja- 600m do plaży- 7 pokoi- Ogród 26947395 15848730 Lokalizacja:Wyjątkowa lokalizacja w sercu nadmorskiego kurortu - Jastrzębia Góra to najbardziej wysunięta na północ miejscowość w Polsce, ceniona za spektakularne klify, szerokie plaże i prestiżowy, kameralny charakter.Dom położony jest w spokojnej, ...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 290 000 PLN (7 588 zł/m2)

7
3
170 m2
1980
15778159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25745231 15778159 Na sprzedaż trafia gospodarstwo rolne w Jastrzębi, powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice z domem około 70m2 w starym stylu do remontu bądź wyburzenia, piwnicą, stodołą i stajnią.Oferta zawiera również blisko 69 arową działkę pod uprawę oraz ponad 150...

Jastrzębia (Małopolskie, gm. Ciężkowice)

270 000 PLN (3 857 zł/m2)

3
-
70 m2
-
15795930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pensjonat nad Morzem - 21 pokoi 26109527 15795930 OFERTA DOSTĘPNA  TYLKO W NASZYM BIURZE PENSJONAT NA 45 OSÓB ZE STOŁÓWKĄ GOTOWA INWESTYCJA DO PRZEJĘCIA Na sprzedaż dom wolnostojący PENSJONAT o powierzchni całkowitej 550 m2 rozbudowany w 1991 roku.Dom składa się z 21 pokoi dla 45 osób, stołówką z za...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 695 000 PLN (3 082 zł/m2)

12
5
550 m2
1991
15793476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26039024 15793476 Na sprzedaż dom około 70 m2 w Jastrzębi, powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice z działką 20 arową. Dom w starym stylu do remontu bądź wyburzenia, piwnicą, stodołą i stajnią.Dom składa się z trzech pokoi, w tym kuchnia z salonem, składzik i weranda k...

Jastrzębia (Małopolskie, gm. Ciężkowice)

199 000 PLN (2 843 zł/m2)

3
-
70 m2
-
15683023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pensjonat zaledwie 5 minut pieszo od plaży! 23890890 15683023 Informacja: przedmiotem sprzedaży jest funkcjonujący pensjonat składający się z 12 pokoi na wynajem. Podana cena jest kwotą brutto.PENSJONATDOM: na sprzedaż 4-kondygnacyjny (przyziemie, wysoki parter, piętro, poddasze), 12-pokojowy dom wolnostojący p...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

4 499 000 PLN (11 248 zł/m2)

12
5
400 m2
1989
15832003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący| 11 pokoi| Blisko morza 26781455 15832003 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Gotowa inwestycja w sprawdzonej lokalizacji - pensjonat nad morzem do przejęcia od zaraz.Na sprzedaż dom wolnostojący  - funkcjonu...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 500 000 PLN (5 747 zł/m2)

11
-
261 m2
2004
15646901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 23227423 15646901 Na sprzedaż trafia ponad 150 arowe (1,5ha) zalesione jodłą i brzozą pastwisko trwałe w Jastrzębi powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice. Nadające się na winnicę, sad, uprawę ziemi, hodowlę zwierząt lub inwestycje jak stok narciarski. Istnieje możliwoś...

Jastrzębia (Małopolskie, gm. Ciężkowice)

70 000 PLN

-
-
15000 m2
-