• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Katowice Śródmieście

Znalezionych ofert: 71

15491196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19757254 15491196 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

901 848 PLN (16 104 zł/m2)

3
-
56 m2
2023
15491145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757234 15491145 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

670 046 PLN (14 566 zł/m2)

2
-
46 m2
2023
15491304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19757228 15491304 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

836 834 PLN (12 679 zł/m2)

3
-
66 m2
2023
15491079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757236 15491079 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

699 475 PLN (15 206 zł/m2)

2
-
46 m2
2023
15491091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757195 15491091 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

741 718 PLN (14 543 zł/m2)

2
-
51 m2
2023
15491121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757235 15491121 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

689 224 PLN (15 664 zł/m2)

2
-
44 m2
2023
15491122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757227 15491122 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

698 992 PLN (15 886 zł/m2)

2
-
44 m2
2023
15361867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16827111 15361867 Szukasz lokalu w atrakcyjnym miejscu w Katowicach? Zależy Ci na lokalizacji blisko Urzędu Wojewódzkiego i Marszłkowskiego? Szukasz czegoś tańszego, by zaadaptować lokal według własnych potrzeb? Zapoznaj się z tą ofertą. PODANA CENA...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

550 000 PLN (4 622 zł/m2)

11
-
119 m2
1920
15491268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757215 15491268 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

712 053 PLN (16 183 zł/m2)

2
-
44 m2
2023
15491073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757194 15491073 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

684 342 PLN (13 966 zł/m2)

2
-
49 m2
2023
15744192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25037696 15744192 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z duszą, położone w samym sercu Katowic, przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Wita StwoszaMieszkanie znajduje się na 2. piętrze stylowej, zadbanej kamienicy i zachwyca zarówno klimatem, jak i ogromnym potencja...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

650 000 PLN (7 647 zł/m2)

2
1
85 m2
1920
15878264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w sercu Katowic – Superjednostka 27591922 15878264 Oferta dostępna tylko w Pepper House!Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkania o powierzchni 47,4 m², zlokalizowane w centurm Katowic przy al. Korfantego - w kultowej Superjednostce. Mieszkanie usytuowany jest na 10. piętrze w budynku wyposażonym w a...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

449 000 PLN (9 553 zł/m2)

2
-
47 m2
1967