• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Katowice Koszutka

Znalezionych ofert: 14

15778054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25740232 15778054 Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2. piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1892 roku, na rogu ul. Jesionowej i Alei Wojciecha Korfantego w Katowice. Budynek znajduje się pod opieką konserwatora zabytków, dzięki cze...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

350 000 PLN (6 364 zł/m2)

3
1
55 m2
1982
15886255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27751045 15886255 Katowice, ul. Jesionowa - 35,5 m², 7 piętro, osobna kuchnia, przy Parku Wełnowieckim Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,5 m², położone na 7 piętrze w apartamentowcu przy ul. Jesionowej w Katowicach. Najważni...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

355 000 PLN (10 143 zł/m2)

1
-
35 m2
2001
15830528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26674122 15830528 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69 m², zlokalizowane na parterze przy ul. Iłłakowiczówny w Katowicach Koszutka. To jedyna taka nieruchomość w tej okolicy!Mieszkanie oferuje ogromny potencjał aranżacyjny i stanowi idealną...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

470 000 PLN (6 812 zł/m2)

3
-
69 m2
1950
15580640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21774746 15580640 SOKOLSKA 33 - stąd w zaledwie 5 minut dojdziesz do Spodka. To ścisłe centrum Katowic, bardzo wyjątkowa lokalizacja ---> nie zwlekaj z zakupem bo podobna oferta może się prędko nie powtórzyć!Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę miesz...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

570 000 PLN (11 176 zł/m2)

3
1
51 m2
1968
15889448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27850580 15889448 ====== Wolnostojący budynek!! Oferta na wyłączność!======= Do sprzedaży nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji, składająca się z wolnostojącego budynku oraz działki. Budynek: - budynek wolnostojący- 3 kondygnacyjny - powierzchnia użytkow...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

4 600 000 PLN (4 402 zł/m2)

11
-
1045 m2
-
15888195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja!!! Cena ostateczna! 27806513 15888195 Na sprzedaż przestronne mieszkanie - Aleja Korfantego, KatowiceNa sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 133,5 m², położone w doskonałej lokalizacji - przy Alei Korfantego 133 w Katowicach. Idealne dla rodziny, która ceni przestrzeń,...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

700 000 PLN (5 263 zł/m2)

4
1
133 m2
-
12790654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 1102706 12790654 Biurowiec jest w ciągłej eksploatacji, obecnie skomercjalizowany w ok. 70% Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku biurowego położonego w Katowicach - Koszutce. W sąsiedztwie obiektu znajdują się siedziby instytucji publicznych (GUS, Sąd), biurowce...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

12 000 000 PLN (3 987 zł/m2)

11
-
3010 m2
1965
14688439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2975557 14688439 Nowoczesne Osiedle "Na Koszutce", powstaje dla osób ceniących sobie bliskość wydarzeń kulturalnych w Katowickim Spodku oraz NOSPR. Jego świetny dojazd do najważniejszych punktów miasta oraz bezpieczeństwo spra...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

722 106 PLN (10 029 zł/m2)

3
-
72 m2
2023
14688433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2975551 14688433 Nowoczesne Osiedle "Na Koszutce", powstaje dla osób ceniących sobie bliskość wydarzeń kulturalnych w Katowickim Spodku oraz NOSPR. Jego świetny dojazd do najważniejszych punktów miasta oraz bezpieczeństwo spra...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

577 393 PLN (9 786 zł/m2)

3
-
59 m2
2023
14688432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2975540 14688432 Nowoczesne Osiedle "Na Koszutce", powstaje dla osób ceniących sobie bliskość wydarzeń kulturalnych w Katowickim Spodku oraz NOSPR. Jego świetny dojazd do najważniejszych punktów miasta oraz bezpieczeństwo spra...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

713 144 PLN (9 905 zł/m2)

3
-
72 m2
2023
15848682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26947041 15848682 Luksusowy apartament z ogrodem NOHO N14 ul. Nadgórników, Katowice Na sprzedaż wyjątkowy, 5-pokojowy apartament z największym ogrodem w całej inwestycji NOHO N14 , zlokalizowanej przy ul. Nadgórnik&a...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

1 449 877 PLN (15 103 zł/m2)

5
-
96 m2
2024
15812188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ul. Sokolska 56 - Koszutka! 26468378 15812188 ul. SOKOLSKA 56 - DOSKONAŁA LOKALIZACJAPARKING DLA MIESZKAŃCÓW WSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ.Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 położone na I piętrze w III-piętrowym bloku położonym w Katowicach dzielnicy Koszutka przy ul. Sokolskiej 56.Lokal ...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

389 000 PLN (9 725 zł/m2)

2
1
40 m2
1960