• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Katowice Ligota-Panewniki

Znalezionych ofert: 96

15889843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27862433 15889843 Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Strzałowej o powierzchni 264 m², działce nr 67 zapisanej w księdze wieczystej KA1K000645223. Nieruchomość kształtem zbliżona do prostokąta. Bezpośredni dostęp do drogi ul. Strza...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

20 000 PLN (76 zł/m2)

-
-
264 m2
-
15889842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27862432 15889842 Nieruchomość położona w Katowicach w rejonie ul. Strzałowej Kombajnistów o powierzchni 386 m² w skład której wchodzi działka nr 69 zapisana w księdze wieczystej KA1K000453497. Bezpośrednie sąsiedztwo ogródków działkowych...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

30 000 PLN (78 zł/m2)

-
-
386 m2
-
15859449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27168001 15859449 Kawalerka z potencjałem inwestycyjnym 36,83 m² Katowice - ul. Kołobrzeska 239 000 zł Szukasz mieszkania pod inwestycję lub do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? Ta oferta to idealne połączenie ceny, lokalizacji i potencjału . ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

239 000 PLN (6 459 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15892444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898775 15892444 Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom dwukondygnacyjny w prestiżowej lokalizacji tuż przy Parku Kościuszki w KatowicachNieruchomość położona jest w jednej z najbardziej pożądanych części Katowic w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dostę...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
-
250 m2
1990
15604132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22316054 15604132 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 4 pokoi o powierzchni 61m2 + TARAS 6,30m2 + OGRÓDE...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

696 925 PLN (11 425 zł/m2)

4
-
61 m2
2026
15604124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22315987 15604124 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! LOKLA NIEMIESZKALNY (VAT 23%) - IDEALNE DLA INWESTORA! Składający się z 1 pokoi o powier...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

336 330 PLN (11 211 zł/m2)

1
-
30 m2
2026
15604127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22315985 15604127 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 2 pokoi o powierzchni 61,80m2 ANTRESOLA + TARAS 43,4m2 + BALK...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

704 520 PLN (11 550 zł/m2)

2
-
61 m2
2026
15604143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22315982 15604143 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Lokal składa się z 3 pokoi o powierzchni 48,90m2 + BALKON 4,3m2 - dokładny rzut jest prz...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

596 091 PLN (12 419 zł/m2)

3
-
48 m2
2026
15604148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22325933 15604148 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Lokal składa się z 3 pokoi o powierzchni 53,90m2 + TARAS 4,3m2 + OGRÓDEK 49,5m...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

638 984 PLN (12 056 zł/m2)

3
-
53 m2
2026
15604129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22325931 15604129 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 4 pokoi o powierzchni 72,90m2 + taras 6,1m2 + ogró...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

832 882 PLN (11 568 zł/m2)

4
-
72 m2
2026
15604140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22325927 15604140 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 3 pokoi o powierzchni 46,10m2 + BALKON 4,30m2 - dokładny rzu...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

538 909 PLN (11 715 zł/m2)

3
-
46 m2
2026
15604116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22325926 15604116 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 3 pokoi o powierzchni 44,6m2 + BALKON 4,30m2 - dokładny rzut...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

533 064 PLN (11 846 zł/m2)

3
-
45 m2
2026