• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Katowice

Znalezionych ofert: 429

15849667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26977155 15849667 Prestiżowa lokalizacja - Bażantowo, Katowice Na sprzedaż dom wolnostojący, podpiwniczony , położony w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych dzielnic Katowice - Bażantowie . Bażantowo to unikatowe „miasto w mieście&rdqu...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

1 250 000 PLN (7 353 zł/m2)

4
-
170 m2
2007
15893749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27918855 15893749 3-pokojowe mieszkanie 86,5 m² Katowice, ul. Wróbli Balkon Garaż opcjonalnie Lokalizacja - zieleń, prestiż i świetna komunikacja Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w Katowicach przy ul. Wr&oacu...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

899 000 PLN (10 453 zł/m2)

3
-
86 m2
2008
15728225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24739844 15728225 Zapraszam do zakupu atrakcyjnego, funkcjonalnego mieszkania znajdującego się w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia.Mieszkanie znajduje się  na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji.W skład mieszkania o powierzchni 45,92 m2 wchod...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)

379 000 PLN (8 422 zł/m2)

3
1
45 m2
1970
15580640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21774746 15580640 SOKOLSKA 33 - stąd w zaledwie 5 minut dojdziesz do Spodka. To ścisłe centrum Katowic, bardzo wyjątkowa lokalizacja ---> nie zwlekaj z zakupem bo podobna oferta może się prędko nie powtórzyć!Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę miesz...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

570 000 PLN (11 176 zł/m2)

3
1
51 m2
1968
15859449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27168001 15859449 Kawalerka z potencjałem inwestycyjnym 36,83 m² Katowice - ul. Kołobrzeska 239 000 zł Szukasz mieszkania pod inwestycję lub do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? Ta oferta to idealne połączenie ceny, lokalizacji i potencjału . ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

239 000 PLN (6 459 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15877834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3 pokoje do własnej aranżacji 27579515 15877834 Oferta dostępna w Pepper House!Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m², zlokalizowane przy ul. Józefowskiej w Katowicach (dzielnica Wełnowiec-Józefowiec). Atuty:- Szybki termin wydania,- Liczne miejsca postojow...

Katowice (Wełnowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

445 000 PLN (7 177 zł/m2)

3
-
62 m2
1980
15597001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22110973 15597001 Na sprzedaż zachwycające mieszkanie o powierzchni 65 m², w cenie 559 999 PLN, co daje cenę 8615 PLN za metr kwadratowy. Nieruchomość znajduje się w urokliwym zakątku Katowic, w dzielnicy Ochojec, przy ulicy Szewskiej. Jest to doskonała propozycja dla...

Katowice (Ochojec) (Śląskie, gm. Katowice)

530 000 PLN (8 154 zł/m2)

3
2
65 m2
1979
15892444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898775 15892444 Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom dwukondygnacyjny w prestiżowej lokalizacji tuż przy Parku Kościuszki w KatowicachNieruchomość położona jest w jednej z najbardziej pożądanych części Katowic w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dostę...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
-
250 m2
1990
15822353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26633180 15822353 Lokal handlowousługowy w Katowicach - ścisłe centrum miasta.Lokal został częściowo wyremontowany czeka na nowego właściciela, który go zaaranżuje wg własnych potrzeb.Idealne miejsce na kancelarię, biuro, salon sprzedaży, salon usługowy, lokal gastron...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

1 649 000 PLN (7 706 zł/m2)

11
-
214 m2
1930
15693462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24066257 15693462 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Katowic przy ul. Wilimowskiego. To przestronne, jasne i pełne uroku wnętrze o powierzchni 91 m² zachwyca nie tylko metrażem, ale też klimatem, którego nie da się podrobić. Składa się z trzech dużych, wy...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

769 000 PLN (8 451 zł/m2)

3
-
91 m2
1955
15826944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26782170 15826944 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Katowicach - Centrum ul. Mickiewicza. Mieszkanie o powierzchni 42,26m2 usytuowane jest na ostatnim 5 piętrze. W budynku jest winda, która dojeżdża na 4 piętro. Lokal składa się z: - Przedpok...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

310 000 PLN (7 381 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15604132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22316054 15604132 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 4 pokoi o powierzchni 61m2 + TARAS 6,30m2 + OGRÓDE...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

696 925 PLN (11 425 zł/m2)

4
-
61 m2
2026