• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kielce Centrum

Znalezionych ofert: 107

15867351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27344181 15867351 2-pokojowe mieszkanie 50 m² - ul. Paderewskiego, centrum Kielc Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50 m ², położone na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy z lat 50., zlokalizowanej w samym sercu Kielc. Lokal ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

375 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
-
50 m2
1950
15829403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26645613 15829403 Na sprzedaż nowe atrakcyjnie zlokalizowane trzypokojowe mieszkanie, o pow. 57,79m2, położone na pierwszym piętrze, w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum miasta przy Alei IX Wieków Kielc. Mieszkanie nigdy nie zamieszkiwane, nowocześnie ur...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

790 000 PLN (13 860 zł/m2)

3
-
57 m2
2020
15853926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27064906 15853926 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 47,8 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Tarnowskiej - w pobliżu centrum miasta i osiedla Czarnockiego. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon (pow. ok. 17,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

418 000 PLN (8 894 zł/m2)

2
-
47 m2
1970
15872289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489620 15872289 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w centrum miasta ul. AstronautówOferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, przy ul. Astronautów. Nieruchomość została zaprojektowana przez architekta wnętrz i wykończona w podwy...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

499 000 PLN (9 980 zł/m2)

2
1
50 m2
1955
15346350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16414631 15346350 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. ok. 100,82 m 2 zlokalizowany w kamienicy w Kielcach na obrzeżach centrum miasta. Lokal położony jest na parterz e 1-piętrowej kamienicy z lat 30-tych ubiegłego wieku. W 2012 roku w lokalu przeprowad...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

649 000 PLN (6 490 zł/m2)

11
-
100 m2
1930
15314039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15538960 15314039 Nowe, 1-pokojowe mieszkanie z poddaszem użytkowym o powierzchni 46,10 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchenny...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

502 490 PLN (10 924 zł/m2)

1
-
46 m2
2025
15307998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15392912 15307998 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,70 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,80 m2), - 2 poko...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

579 700 PLN (11 148 zł/m2)

3
-
52 m2
2025
15309406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15411253 15309406 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,70 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,80 m2), - 2 poko...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

579 700 PLN (11 148 zł/m2)

3
-
52 m2
2025
15306806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15354659 15306806 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (18,90 m2), - pokój (14...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

480 000 PLN (12 000 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15893150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27901829 15893150 Nowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,3m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (23,70 m2), - łazienka...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

341 250 PLN (12 639 zł/m2)

1
-
27 m2
2025
15893151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27901828 15893151 Nowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,50 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,20 m2), - łazien...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

381 250 PLN (12 708 zł/m2)

1
-
30 m2
2025
15484447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19595631 15484447 Na sprzedaż lokal o powierzchni 175,33 m2, usytuowany na pierwszym piętrze budynku w centrum Kielc przy ul.Zagórskiej. Nieruchomość przez ostatnie lata pełniła funkcję salonu beauty-spa i tak jest zaaranżowana. Po adaptacji lokal może być przeznac...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 200 000 PLN (6 857 zł/m2)

11
-
175 m2
2005