• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kielce Centrum

Znalezionych ofert: 107

15306843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15355283 15306843 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,80 m2 z poddaszem użytkowym, zlokalizowane na 4 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchenny...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

608 220 PLN (11 059 zł/m2)

2
-
55 m2
2025
15306803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15354663 15306803 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,40 m2 z poddaszem użytkowym, zlokalizowane na 4 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - kuchnia (4,10 m2), - 2 pokoje (1...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

680 160 PLN (10 970 zł/m2)

2
-
62 m2
2025
15308021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15392914 15308021 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,10m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - kuchnia (5,10 m2), - pokój (16,50 m2), - pokój (9,30 m2...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

493 200 PLN (12 029 zł/m2)

2
-
41 m2
2025
15306804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15354660 15306804 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,10m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - kuchnia (5,10 m2), - pokój (16,50 m2), - pokój (9,30 m2...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

493 200 PLN (12 029 zł/m2)

2
-
41 m2
2025
15193363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 12206473 15193363 Na sprzedaż 4 pokojowy dom - bliźniak o pow. użytkowej 201,74 m2, zlokalizowany w centrum Kielc. W promieniu 500 m rezerwat Kadzielnia, hala sportowa i Stadion, Wojewódzki Dom Kultury, szpital MSWiA. Nieruchomość znajduje się w cichej okolicy,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 599 999 PLN (7 960 zł/m2)

4
2
201 m2
1984
14127900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103871 14127900 Nowy lokal biurowy o powierzchni 196,56 m2, w stanie deweloperskim, w nowoczesnym, 6-piętrowym budynku przy ulicy Seminaryjskiej, w centrum Kielc. W skład pomieszczeń wchodzi: 1. lokal usługowy 2. przedsionek 3. toaleta 4. toaleta dla niepełn...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 670 760 PLN (8 524 zł/m2)

11
-
196 m2
2018
14494370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 131068 14494370 Na sprzedaż budynek (udział 1824 części) o pow. całkowitej ok. 200 m 2 (użytkowej ok. 175 m2 ), zlokalizowany w centrum miasta - przy ul. Stolarskiej, wybudowany w latach 50. Budynek dwukondygnacyjny. W skład nieruchomości wchodzą: - 3 mieszk...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

695 000 PLN (3 475 zł/m2)

12
5
200 m2
1950
14126241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103775 14126241 Do sprzedania lokal o pow. 129,2m2 zlokalizowany przy ul. Zagnańskiej. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne, ścieżka rowerowa, Zalew Kielecki, szkoły, sklepy, przedszkola, markety handlowe oraz przystanki MPK. Lokal frontowy - usytuowany w n...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 112 412 PLN (8 623 zł/m2)

11
-
129 m2
2009
15171862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11612177 15171862 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,76 m2 , zlokalizowane na I piętrze apartamentowca przy ul. Niskiej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (28,22 m2), 2 pokoi (10,61 m2, 12,26 m2), łazienki (4,57 m2), osobnego...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

778 360 PLN (11 119 zł/m2)

3
-
70 m2
2021
14126247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103784 14126247 Do sprzedania lokal o pow. 233,5 m2 zlokalizowany przy ul. Zagnańskiej. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne, ścieżka rowerowa, Zalew Kielecki, szkoły, sklepy, przedszkola, markety handlowe oraz przystanki MPK. Lokal frontowy - usytuowany ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 010 435 PLN (8 628 zł/m2)

11
-
233 m2
2009
15171866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11612176 15171866 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,58 m2 , zlokalizowane na IV piętrze apartamentowca przy ul. Niskiej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z salonu, kuchnia, 2 pokoi, garderoby, łazienki, osobnego wc, przedpokoju. Z salonu i pokoi wyjścia ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

937 472 PLN (12 842 zł/m2)

3
-
73 m2
2021
15092499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9626021 15092499 Na sprzedaż budynek biurowy o 4 kondygnacjach naziemnych (w tym poddasze) i 1 kondygnacji podziemnej zlokalizowany w centrum Kielc przy ul. Wspólnej. Budynek o pow. użytkowej 1541,37m2. Parking naziemny na 14 samochodów, dodatkowo możliwość parkowan...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

6 200 000 PLN (4 023 zł/m2)

12
-
1541 m2
-