• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kielce Ksm

Znalezionych ofert: 79

15386056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17376449 15386056 Na sprzedaż działka o powierzchni 2074 m2 zlokalizowana w dzielnicy KSM przy ul. Napękowskiej, w pobliżu ulicy Sandomierskiej. Działka płaska, szerokość frontu działki ok. 70 m, tył działki ok. 65,8 m, długość boku 32,1 m oraz 26 m. Dojazd drogą a...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 500 000 PLN

-
-
2074 m2
-
15005627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 6631736 15005627 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow . 37,35 m2 , zlokalizowane na 3-piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Spółdzielczej, na osiedlu KSM w Kielcach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (o pow. około 20,5m2) z wyjściem na balk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

340 000 PLN (9 189 zł/m2)

2
-
37 m2
1960
15890409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27876204 15890409 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 55,80 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

658 440 PLN (11 972 zł/m2)

3
-
55 m2
2025
15890206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27875808 15890206 Na sprzedaż lokal usługowy, o powierzchni 67,53 m2, dostępny na parterze nowego budynku, zlokalizowanego na osiedlu KSM w Kielcach. Lokal oferowany jest w standardzie deweloperskim. W skład lokalu wchodzą: - lokal usługowy 59,85 m2, - WC 3...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

931 914 PLN (13 909 zł/m2)

11
-
67 m2
2025
15853927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27064907 15853927 Na sprzedaż mieszkanie o pow. 41,1 m2 zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku na osiedlu KSM przy ul. Śląskiej. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon o pow. ok. 16,5 m2, - sypialnia o pow. ok. 9,2 m2, - widna, osobna kuchnia o pow. ok. 6,...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

400 000 PLN (9 756 zł/m2)

2
-
41 m2
1980
15849568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26974702 15849568 Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie, częściowo wykończone , z dużym balkonem, zlokalizowane na 6 piętrze apartamentowca w centrum Kielc, przy ul. Romualda. Mieszkanie bardzo widne, z pięknym widokiem na panoramę Kielc, nowoczesne i atrakcyjnie...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

755 370 PLN (12 803 zł/m2)

3
-
59 m2
2022
15782230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25838616 15782230 Na sprzedaż 5 - pokojowe mieszkanie o pow. 104,32 m2 dostępne na X piętrze budynku zlokalizowanego w nowej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Al. Solidarności, oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) hall (7...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

965 940 PLN (10 276 zł/m2)

5
-
94 m2
2024
15782462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25843849 15782462 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow . 37,10 m2 , zlokalizowane na 7-piętrze w dziesięciopiętrowym bloku przy ul. Szymanowskiego, na osiedlu KSM w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą: salon o pow. około 13,60 m2, pokój o pow. około 8,90 m...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

289 000 PLN (7 811 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15782269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25839133 15782269 Na sprzedaż 5 - pokojowe mieszkanie o pow. 103,25 Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) hall (pow. 7,26 m2), b) salon z aneksem kuchennym (pow. 38,69 m2), c) 4 sypialnie (pow....

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 032 500 PLN (10 024 zł/m2)

5
-
103 m2
2025
15806176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26327983 15806176 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,8 m2 , zlokalizowane na 8 piętrze w wieżowcu, na osiedlu KSM , przy ul. Chopina . W skład pomieszczeń mieszkania wchodzą: - salon o pow. ok. 12 m2, z wyjściem na balkon, - sypialnia o ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

245 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
-
28 m2
1970
15794341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26069801 15794341 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 285 m2 , (pow. całkowita ok. 380 m2), zlokalizowany przy lesie w cichej i spokojnej dzielnicy KSM. Budynek z lat 80, nadbudowany w latach 90, usytuowany na działce o pow. 433 m2. ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 000 PLN (4 912 zł/m2)

8
5
285 m2
1980
15782232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25838620 15782232 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 78,20 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład miesz...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

758 540 PLN (9 725 zł/m2)

4
-
78 m2
2025