• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kielce Ksm

Znalezionych ofert: 79

15805647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26313803 15805647 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow . 34,8 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku przy ul. Spółdzielczej (os. KSM) . W skład mieszkania wchodzą: - salon o pow. około 13 m2, - sypialnia o pow. około 10,2 m2, - kuchnia z oknem o pow. o...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

325 000 PLN (9 559 zł/m2)

2
-
34 m2
1960
15484884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19599079 15484884 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 78,20 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

742 900 PLN (9 524 zł/m2)

4
-
78 m2
2025
15640680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23069337 15640680 Na sprzedaż stylowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,62 m² , zlokalizowany na 1 piętrze nowo wybudowanego apartamentowca na osiedlu KSM w Kielcach przy ul. Romualda. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoki standard wykończe...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

715 000 PLN (15 213 zł/m2)

2
-
47 m2
2023
15484874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19599075 15484874 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,65 m2 dostępne na VIII piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mies...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

713 790 PLN (12 746 zł/m2)

4
-
56 m2
2025
15484888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19599065 15484888 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 78,20 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

735 080 PLN (9 424 zł/m2)

4
-
78 m2
2025
15587061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21897101 15587061 Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,17 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 8-piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku, przy ul. Romualda, na os. KSM. W skład lokalu wchodzą: - salon z aneksem kuchennym (30,03 m2), - pokój ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

614 040 PLN (12 040 zł/m2)

2
-
51 m2
2023
15484879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19599062 15484879 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 78,20 m2 dostępne na VII piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład miesz...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

828 920 PLN (10 627 zł/m2)

4
-
78 m2
2025
15484849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19599071 15484849 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 78,20 m2 dostępne na V piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszka...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

805 460 PLN (10 326 zł/m2)

4
-
78 m2
2025
10871443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 80794 10871443 Działka o powierzchni 774 m2 zlokalizowana w Kielcach w sąsiedztwie al. Solidarności. Działka w kształcie zbliżonym do litery L o przybliżonych wymiarach: 57,5 x 11,2 x 75,5 x 7,4 x 12,7 x 6 [m]. Dojazd ulicą asfaltową. Dostępne media: woda - na ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

3 200 000 PLN

-
-
774 m2
-
15872902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27504411 15872902 Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie parter, os. KSMOferuję na sprzedaż wyjątkowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 46 m², zlokalizowane na parterze w zadbanym, 4-piętrowym budynku po termomodernizacji, na...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

437 000 PLN (9 500 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15730672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24782574 15730672 Zobacz film z działki: https:www.youtube.comwatch?v=6bQ9zQ-csPk Na sprzedaż działka o powierzchni około 4943 m2 zlokalizowana w Kielcach pomiędzy ulicami Prochownia a Zagórską. Działka o przybliżonych wymiarach 18 x 274 m. Wjazd od ulicy Prochow...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 830 000 PLN

-
-
4943 m2
-
15856409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27089793 15856409 Na sprzedaż przytulne mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta ul. SandomierskaOferujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni  31,30 m², położone na 7 piętrze w budynku z windą przy ul. Sandomierskiej. Lokal idealnie spr...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

315 000 PLN (10 161 zł/m2)

1
1
31 m2
1980