• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kobyłka

Znalezionych ofert: 65

15845525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26863006 15845525 Nowoczesny segment z wysokim poddaszem Centrum Kobyłki 2 miejsca postojowe Ogród narożnyNa sprzedaż funkcjonalny i stylowo wykończony segment w zabudowie szeregowej, położony w sercu Kobyłka, z szybkim dojazdem do Warszawa. Idealna propozycja dla ...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

1 300 000 PLN (10 833 zł/m2)

5
1
120 m2
2021
15895735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962799 15895735 Na sprzedaż skrajny segment o powierzchni ok. 150 m², położony w spokojnej i zielonej części Kobyłki.Nieruchomość wyróżnia się przede wszystkim dużym, prywatnym ogrodem o powierzchni 257 m² oraz układem dającym dużą swobodę aranżacji i komfort codzie...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

1 249 000 PLN (8 327 zł/m2)

6
2
150 m2
2014
15683413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23893301 15683413 Oferujemy na sprzedaż grunt inwestycyjny o pow. 6 525 mkw. zlokalizowany przy S8 Obwodnicy Marek w Kobyłce.Teren o dużym potencjale, idealny dla inwestorów poszukujących lokalizacji pod obiekty produkcyjne, usługowe, magazynowe, w tym działalność log...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

4 241 250 PLN (650 zł/m2)

-
-
6525 m2
-
15591680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22012153 15591680 Działka o powierzchni 912m2 objęta MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowo- usługową. 4) Ustala się zachowanie minimum:a) 30 % powierzchni biologicznie czynnej w obrębie jednej działki budowlanej,b) 70 % powierzchni biologicznie czynnej w ob...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

699 000 PLN

-
-
912 m2
-
15435731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18495653 15435731 Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1884 m2 położoną w bardzo dobrej lokalizacji w Kobyłce.Działka narożna, niezalesiona, pusta, płaskaW okolicy liczne nowe domy jednorodzinne, w pobliżu znajduje się zespół szkół, rezerwat przyrod...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

1 318 800 PLN

-
-
1884 m2
-
15896284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27974895 15896284 Husarii 4- to kameralna inwestycja mieszkaniowa w Kobyłce, obejmująca cztery nowoczesne segmenty po 107,48m2 w zabudowie szeregowej , wybudowany w 2026 roku. Każdy lokal posiada dwa miejsca parkingowe . Na parterze- duży salon, osobna kuchnia, kotłow...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

990 000 PLN (6 718 zł/m2)

5
-
147.36 m2
2026
15894728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948414 15894728 Apartament Bezczynszowy doskonała lokalizacja piękne intymne Ogrody w cenie dwa miejsca postojowe przed budynkiem Apartament położony jest na parterze posiada 3 pokoje powierzchnię 55,41mkw oraz Ogród o powierzchni 38mkw. Schemat pomieszczeń:Sal...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

539 000 PLN (9 800 zł/m2)

3
1
55 m2
2025
15877540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27572500 15877540 NOWA INWESTYCJA - PRZEDSPRZEDAŻ - Zakup bezpośrednio od dewelopera gwarancja stałej ceny Apartament Bezczynszowy doskonała lokalizacja w cenie dwa miejsca postojowe przed budynkiem Apartament położony jest na parterze posiada 3 pokoje powierzchni...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

559 000 PLN (10 547 zł/m2)

3
1
53 m2
2026
15810784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26418604 15810784 Apartament Bezczynszowy doskonała lokalizacja piękne intymne Ogrody w cenie dwa miejsca postojowe przed budynkiem Apartament położony jest na parterze posiada 3 pokoje powierzchnię 55,41mkw oraz Ogród o powierzchni 37mkw. Schemat pomieszczeń:Sal...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

539 000 PLN (9 800 zł/m2)

3
1
55 m2
2025
15877541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27572499 15877541 NOWA INWESTYCJA - PRZEDSPRZEDAŻ - Zakup bezpośrednio od dewelopera gwarancja stałej ceny Apartament - Mini Segment dwupoziomowy pow. 111,15mkw z Ogrodem 54mkw Bezczynszowy Dwupoziomowy Apartament doskonała lokalizacja w cenie dwa miejsca postoj...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

689 000 PLN (6 207 zł/m2)

5
2
111 m2
2026
15012771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 6753216 15012771 Unikatowa i niepowtarzalna nieruchomość położona jest w Kobyłce, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Dom usytuowany jest na działce o pow. 2714 m2, w niskiej zabudowie domów jednorodzinnych. Wykończony jest w środku najwyższej jakości materiałami m.in....

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

3 900 000 PLN (8 904 zł/m2)

4
-
438 m2
2003
15826402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633262 15826402 Oferta idealna dla miłośników natury, ciszy i spokoju, a jednocześnie szybkiego dostępu do Warszawy.Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom z fotowoltaiką, położony w zielonym i kameralnym zakątku Kobyłki, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To doskonałe...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

1 178 000 PLN (8 857 zł/m2)

5
2
133 m2
2014