• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kobyłka

Znalezionych ofert: 65

15594358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22051247 15594358 Bezczynszowy dwupoziomowy apartament posiada 4 pokoje powierzchnia to 110,89mkw (użytkowa 96,18mkw) położony jest na 1 i 2 piętrze. Posiada oddzielne niezależne wejście. W cenie dwa miejsca postojowe przy segmencie na terenie osiedlaOsiedle bezczyn...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

620 000 PLN (6 458 zł/m2)

4
1
96 m2
2025
15841155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26787922 15841155 Prezentowany Mini Segment (lok38) dwupoziomowy posiada 4 pokoje na I kondygnacji i II kondygnację na której mogą powstać 2 pokoje i łazienka. Powierzchnia domu to 131,19mkw (użytkowa 113,61mkw). Apartament położony jest na 1 i 2 piętrze. Posiada odd...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

670 000 PLN (5 115 zł/m2)

5
2
131 m2
2026
15840813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26785543 15840813 Prezentowany Mini Segment narożny (nr47) posiada 3 pokoje, powierzchnia apartamentu to 50mkw. Apartament położony jest na parterze. Do segmentu przynależy Ogród o powierzchni 53,90mkwW cenie dwa miejsca postojowe przy segmencie. Osiedle bezczynszowyc...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

540 000 PLN (11 020 zł/m2)

3
1
49 m2
2026
15594385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22051253 15594385 Bezczynszowy dwupoziomowy apartament (lok 48) posiada 4 pokoje powierzchnia 110,89mkw (użytkowa 96,18mkw) położony jest na 1 i 2 piętrze. Posiada oddzielne niezależne wejście. Ogród 34mW cenie dwa miejsca postojowe przy segmencie na terenie osiedla...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

640 000 PLN (6 400 zł/m2)

4
1
100 m2
2025
15594360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22051246 15594360 Prezentowany Mini Segment (nr43) posiada 3 pokoje, powierzchnia apartamentu to 50mkw. Apartament położony jest na parterze. Do segmentu przynależy Ogród o powierzchni 33,70mkwW cenie dwa miejsca postojowe przy segmencie. Osiedle bezczynszowych Mini S...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

520 000 PLN (10 612 zł/m2)

3
1
49 m2
2026
15735725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24860465 15735725 Prezentowany bezczynszowy dwupoziomowy (lok33) apartament posiada 4 pokoje powierzchnia to 96,18mkw położony jest na 1 i 2 piętrze. Posiada oddzielne niezależne wejście W cenie dwa miejsca postojowe przy segmencie na terenie osiedlaOsiedle bezczyn...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

620 000 PLN (6 458 zł/m2)

5
1
96 m2
2025
15734028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24812165 15734028 Prezentowany Mini Segment (lok52) dwupoziomowy posiada 4 pokoje na I kondygnacji i II kondygnację na której mogą powstać 2 pokoje i łazienka. Powierzchnia domu to 131,19mkw (użytkowa 113,61mkw). Apartament położony jest na 1 i 2 piętrze. Posiada odd...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

650 000 PLN (4 962 zł/m2)

5
2
131 m2
2026
15886476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27760369 15886476 Działka budowlana o powierzchni 680m kwadratowych z własną drogą dojazdową. Działka bez podłączonych mediów.W okolicy zabudowa jednorodzinna.Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzy...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

639 000 PLN

-
-
680 m2
-
15813649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26563219 15813649 Na sprzedaż działka w Kobyłce 3974 m. Działka jest w kształcie prostokąta o wymiarach 24 m szerokości i 210 m długości. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Obok działki jest w planach budowa drogi...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

1 500 000 PLN

-
-
3974 m2
-
15848201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26935065 15848201 Narożna działka o powierzchni 967 m², położoną bezpośrednio przy ścianie lasu.Zaledwie kilka minut do węzła Kobyłka na trasie S8. Media: Prąd, woda, gaz i kanalizacja znajdują się już w drodze przy działce.Działka jest czysta, przygotowana pod budowę...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

997 000 PLN

-
-
967 m2
-
15561828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21363190 15561828 Nieruchomość składa się z pierwszego piętra i poddasza w szeregowcu w malowniczej, podwarszawskiej miejscowości Kobyłka. Budynek jest w drugiej linii zabudowy. Nieruchomość położona jest 5min. pieszo od stacji PKP Kobyłka (ścisłe centrum miejscowośc...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

1 500 000 PLN (10 714 zł/m2)

6
-
140 m2
2021
15608098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22374994 15608098 Działka budowlana o powierzchni 1759 m².Dojazd: asfalt.Media: woda, kanalizacja.Cena : 790000 + vatNiezabudowana nieruchomość gruntowa.Działka położona bezpośrednio przy lokalnej drodze publicznej (asfaltowej) .Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowa...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

790 000 PLN

-
-
1759 m2
-