• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Konstancin-Jeziorna

Znalezionych ofert: 90

13564759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezydencja basenem w Konstancinie 1869586 13564759 REZYDENCJA W KONSTANCINIEElegancka rezydencja w najbardziej prestiżowym przedmieściu Warszawy . Zaprojektowana dla rodziny. Wykonana z najlepszych materiałów. Blisko do szkoły amerykańskiej.Lokalizacja cicha i spokojna, sąsiedztwo to domy jednorodzin...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

8 950 000 PLN (12 095 zł/m2)

9
5
740 m2
2008
15210852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesna bryła architektoniczna 12722082 15210852 NOWOCZESNY DOM W KONSTANCINIE  JEZIORNEJCała  inwestycja składa się z dwóch lokali w zabudowie bliźniaczej i projektowanego domu jednorodzinnego.W tym przypadku to dom wolnostojący.Nowoczesny design i świetna architektura. Dom jest elegancki , jednor...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

3 500 000 PLN (12 500 zł/m2)

6
-
280 m2
2023
13565011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa rezydencja w Konstancinie 1870064 13565011 WYJĄTKOWA REZYDENCJAUnikatowa rezydencja z przepiękną działką o powierzchni prawie hektara co jest ewenementem w Konstancinie . Architektura to połączenie stylu i dobrego smaku. Świetnie zaplanowana i wykonana z najlepszych materiałów.Duże doświetlon...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

25 000 000 PLN (21 739 zł/m2)

12
5
1150 m2
2002
15711221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24394461 15711221 NOWOCZESNY BLIŻNIAK W KONSTANCINIE  JEZIORNEJInwestycja składa się z dwóch lokali w zabudowie bliźniaczej i projektowanego domu jednorodzinnego.Każdy lokal to 234m2 powierzchni całkowitej z dużymi przeszkleniami i salonem o wysokości 3m. Na powierzch...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 500 000 PLN (11 312 zł/m2)

5
-
221 m2
2023
15117764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesna rezydencja KONSTANCIN 10240543 15117764 NOWOCZESNA NOWA REZYDENCJA Luksusowe osiedle zlokalizowane jest na ponad hektarowej działce, przy jednej z najpiękniejszych ulic dawnej Jeziorny, w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej, W inwestycji znajdzie się tylko 11 rezydencji o zróżnico...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

5 500 000 PLN (17 516 zł/m2)

7
-
314 m2
2023
15504415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rodzinne segmenty 20019983 15504415 RODZINNE SEGMENTY Oferta to  5 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.Powierzchnia całkowita budynku B2,B3,B4 to 167,72m2.Powierzchnia całkowita budynku B1,B5 to 179,84m2.Na parterze we wszystkich lokalach mieszkalnych zlokalizo...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 909 500 PLN (11 434 zł/m2)

4
-
167 m2
2024
14933787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 5040294 14933787 NOWOCZESNY BLIŻNIAK W KONSTANCINIE  JEZIORNEJInwestycja składa się z dwóch lokali w zabudowie bliźniaczej i projektowanego domu jednorodzinnego.Każdy lokal to 234m2 powierzchni całkowitej z dużymi przeszkleniami i salonem o wysokości 3m. Na powierzch...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 300 000 PLN (10 407 zł/m2)

5
-
221 m2
2023
15806177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w ciszy i zieleni na zamkniętym osiedlu 26327984 15806177 Hampton Home oferuje na sprzedaż 4 pokojowy apartament o wielkości 109.7 m2 na ekskluzywnym zamkniętym, strzeżonym osiedlu skąpanym w ciszy i zieleni w Konstancinie- Jeziornej.Mieszkanie składa się z:1. salon z balkonem- piękny widok jedynie na ziele...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 755 090 PLN (16 102 zł/m2)

4
2
109 m2
2009
15718167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24547439 15718167 LUKSUSOWA REZYDENCJA W KONSTANCINIE - KLARYSEWIEREPREZENTACYJNA REZYDENCJA W KONSTANCINIE - KLARYSEWIE o powierzchni 740 m2, położona na pięknie urządzonej działce - ogrodzie o powierzchni 2.776 m2. Rezydencja charakteryzuje się elegancką architektur...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

8 950 000 PLN (12 095 zł/m2)

10
6
740 m2
2008
15339386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16235851 15339386 Na sprzedaż dostępna jest działka o powierzchni 1987 metrów kwadratowych, z pięknym drzewostanem. Nieruchomość ta posiada pełne uzbrojenie w media miejskie, co stanowi dodatkowe udogodnienie dla potencjalnego nabywcy. Doskonała lokalizacja charaktery...

Konstancin-Jeziorna (Konstancin) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 799 000 PLN (905 zł/m2)

-
-
1987 m2
-
15710996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3pok | Ciche | Przestronne | 2 piwnice 24390661 15710996 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 71,94 m², położonego w zielonej i prestiżowej miejscowości Konstancin-Jeziorna przy ul. Anny Walentynowicz. Nieruchomość znajduje się w spokojnej ...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

718 000 PLN (10 113 zł/m2)

3
1
71 m2
1981
15670985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Inwestycyjna w Konstancinie-Jeziornie 23661051 15670985 Planujesz swoją inwestycję w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Warszawą? Ta wyjątkowa działka w Konstancinie-Jeziornie to idealna propozycja dla deweloperów oraz przedsiębiorców poszukujących doskonałego miejsca pod działalność usługową...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

3 500 000 PLN

-
-
1993 m2
-