• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Konstancin-Jeziorna

Znalezionych ofert: 90

15683851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Inwestycyjna w Konstancinie-Jeziornie 23899511 15683851 Planujesz swoją inwestycję w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Warszawą? Ta wyjątkowa działka w Konstancinie-Jeziornie to idealna propozycja dla deweloperów oraz przedsiębiorców poszukujących doskonałego miejsca pod działalność usługową...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

3 672 000 PLN

-
-
2040 m2
-
15888430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814055 15888430 Konstancin-Jeziorna to urokliwe miasteczko, które oferuje spokój i ciszę, jednocześnie będąc niedaleko Warszawy. Znana z uzdrowiskowego mikroklimatu i licznych terenów zielonych, stanowi doskonałe miejsce do życia dla osób ceniących bliskość przyrody...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 650 000 PLN (12 045 zł/m2)

5
2
220 m2
1991
15864530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27268552 15864530 Działka 1775 m² przy rzece Jeziorka Konstancin-Jeziorna ul. PułaskiegoZapraszam do obejrzenia filmu.Opis: Na sprzedaż działka budowlana położona w Konstancinie-Jeziornie, w sąsiedztwie rzeki Jeziorki oraz zabudowy jednorodzinnej i rezydencjonalnej....

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 197 000 PLN

-
-
1775 m2
-
6203940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 255070 6203940 Działka budowlana z pozwoleniem na budowę i projektem budynku biurowo-magazynowego o powierzchni całkowitej 2500m.Powierzchnia działki 1500mwymiary działki ok. 23-60media woda miejska, kanalizacja miejska, prąd, gaz Treść niniejszego ogłoszenia ma ch...

Konstancin-Jeziorna (Konstancin-jeziorna) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 400 000 PLN

-
-
1500 m2
-
6203436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 255039 6203436 Działka położona ok.130m od drogi asfaltowej , blisko rzeczki (na wysokiej skarpie) o szerokości ok.69m W sąsiedztwie ładne domy . Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego or...

2 800 000 PLN

-
-
3995 m2
-
6203532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 255033 6203532 Działka położona ok.130m od drogi asfaltowej , blisko rzeczki (na wysokiej skarpie) o wymiarach 28,6 - 63. W sąsiedztwie ładne domy .Możliwość dokupienia działki sąsiedniej ok.2200mTreść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi ...

999 000 PLN

-
-
1775 m2
-
13549266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 97954 13549266 Do sprzedania piękna działka budowlana o pow. 1347 m2, Konstancin-Jeziorna, Chylice.Dojazd drogą asfaltową.Przewidziana zabudowa mieszkaniowa - jednorodzinna. W ulicy wszystkie media.W okolicy uzdrowiska, las i rzeka. Elegancka zabudowa willowa.Zamie...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 350 000 PLN

-
-
1347 m2
-
15398750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17662032 15398750 Sprzedam nowo wybudowany bliźniak  położony w prestiżowej dzielnicy Konstancin-Jeziorna przy ulicy Baczyńskiego. Ta niesamowita nieruchomość, z zbudowana w 2023 roku, oferuje przestronne wnętrza i jest otoczona pięknym ogrodem. Dzięki swojemu położen...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 350 000 PLN (10 385 zł/m2)

6
1
130 m2
2023
15628630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22815278 15628630 Działka pod rezydencję lub inwestycję Konstancin-Jeziorna, ul. WareckaPowierzchnia: 3915 m² Cena: Tylko 562 złm²Szukasz miejsca, które łączy prestiż, świetną lokalizację i realny potencjał inwestycyjny? Ta działka w Konstancinie-Jeziornie to propoz...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 200 000 PLN (562 zł/m2)

-
-
3915 m2
-
15802491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26267478 15802491 Dom o całkowitej powierzchni użytkowej 320 m2. Nieruchomość położona jest w Chylicach przy granicy z Konstancin-Jeziorną, na działce o pow. 1020 m2. Dom składa się z 8 pokoi, 2 łazienek, kuchni z jadalnią, kilku pomieszczeń gospodarczych, garażu na 2...

Konstancin-Jeziorna (Chylice) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 950 000 PLN (9 219 zł/m2)

8
-
320 m2
2003
14647808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 155353 14647808 Cichy, widny, ustawny, klimatyczny dom w Konstancinie - Jeziornej ( 12 bliźniaka ) o powierzchni 198m , działka 400m.4 sypialnie, 2 łazienki, salon z francuskim kominkiem, jadalnia, kuchnia, piwnica z piecem gazowym z Valliant, strych w drewnieWodoci...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 000 000 PLN (10 101 zł/m2)

6
3
198 m2
1996
14175749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 104902 14175749 Działka rolna o łącznej powierzchni 25 066 m2. Zlokalizowana w strefie „B” ochrony Uzdrowiska Konstancin, w sąsiedztwie Zakładu Energetycznego Jeziorna. Z jednej strony bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej relacji Jeziorna-Piaseczno a z drugiej się...

Konstancin-Jeziorna (Jeziorna oborska) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

20 052 800 PLN

-
-
25066 m2
-