• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków Bronowice

Znalezionych ofert: 308

15830330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26669724 15830330 Na sprzedaż lokal usługowy 169 m² – Kraków, Bronowice, ul. Szablowskiego 3Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 169 m², zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Szablowskiego 3 w Krakowie (Bronowice). Loka...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 690 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
169 m2
2003
15870776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27438980 15870776 Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie Bronowice, ul. Stańczyka 22 Salwator City Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w 8-piętrowym budynku z windą , na tereni...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 190 000 PLN (14 000 zł/m2)

4
-
85 m2
2010
15811038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26426941 15811038 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 115,1 m² , położone na 3. piętrze budynku z 1997 roku , zlokalizowanego w Krakowie, w dzielnicy Bronowice , przy ul. Zaczarowane Koło . T...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 549 000 PLN (13 470 zł/m2)

5
-
115 m2
1997
15830268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26666422 15830268 KOMFORTOWE MIESZKANIE 34 POKOJOWE DLA RODZINY LUB PARY 2 ŁAZIENKI DUŻY TARAS PARKING I KOMÓRKA. UL. WIZJONERÓW, BRONOWICE MAŁE. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5m² , z...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 200 000 PLN (16 438 zł/m2)

3
-
73 m2
2022
15852223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27026100 15852223 Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m², położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1967 roku, przy ul. Czerwieńskiego w Krakowie (dzielnica Bronowice- Azory). Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ i...

Kraków (Bronowice), Czerwieńskiego

730 000 PLN (13 519 zł/m2)

3
1
54 m2
1967
15849046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26957381 15849046 Wyjątkowa oferta dla osób, które szukają mieszkania z potencjałem zlokalizowanego w centrum miasta. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze kameralnego budynku z lat 60., otoczonego zielenią i sąsiad...

Kraków (Bronowice), Kaspra Żelechowskiego

780 000 PLN (15 600 zł/m2)

2
1
50 m2
1959
15893264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27906272 15893264 Zapraszam do poznania domu w Bronowicach, funkcjonalny, duży potencjał i możliwości, zabudowa szeregowa, mały ogódek Dom jest w stanie do częściowego wykończenia, w zielonej okolicy z łatwym dojazdem do centrum, na kameralnym osie...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 295 000 PLN (8 633 zł/m2)

5
-
150 m2
2016
15646598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23223657 15646598 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - znajdujący się w głównym ciągu komunikacyjnym w Mydlnikach. BIURIO KANCELARIA GABINETY SZKOŁA JĘZYKOWA USŁUGI Rozkład lokalu: lokal położony j...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 350 000 PLN (10 800 zł/m2)

11
-
125 m2
2010
15893092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899801 15893092 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

695 200 PLN (16 167 zł/m2)

2
-
43 m2
2027
15893091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899800 15893091 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

915 705 PLN (15 520 zł/m2)

3
-
59 m2
2027
15893090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899799 15893090 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

915 705 PLN (15 520 zł/m2)

3
-
59 m2
2027
15893089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899798 15893089 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

697 280 PLN (16 216 zł/m2)

2
-
43 m2
2027