• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków Nowa Huta

Znalezionych ofert: 164

15833702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26750031 15833702 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Teatru Ludowego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie w pobliżu Ronda Kocmyrzowskiego, Nowa Huta...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

675 000 PLN (14 674 zł/m2)

3
1
46 m2
1970
15643276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23129454 15643276 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Wawelskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 47 m, ul. WawelskaDo sprzedania ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

710 000 PLN (15 106 zł/m2)

3
-
47 m2
1975
15523892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20475877 15523892 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Ronda gen. Maczka.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 37 m, Rondo gen. MaczkaDo spr...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (16 189 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15355837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16691285 15355837 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kruszwickiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, 57 m z balkonem okolice ul. K...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

760 000 PLN (13 333 zł/m2)

4
-
57 m2
1981
15881567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27638464 15881567 DZIAŁKA BUDOWLANA W ZACHODNIEJ CZĘŚCI KRAKOWA DZIELNICA NOWA HUTA - DZIAŁKA TRZECIA Z TRZECH (C) Istnieje możliwość zakupu również działki drugiej (B) i pierwszej (A)DZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ - UL. SUCHY JARNa sprzedaż najwi...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN

-
-
3194 m2
-
15881556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27638449 15881556 DZIAŁKA BUDOWLANA W ZACHODNIEJ CZĘŚCI KRAKOWA DZIELNICA NOWA HUTASPRZEDAŻ 3 DZIAŁEK Z PNB NA 3 DOMY JEDNORODZINNE - ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU 1 DZIAŁKIDZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ - UL. SUCHY JARNa sprzedaż atrakcyjna działka z...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 295 000 PLN

-
-
6313 m2
-
15881566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27638465 15881566 DZIAŁKA BUDOWLANA W WSCHODNIEJ CZĘŚCI KRAKOWA DZIELNICA NOWA HUTA - DZIAŁKA DRUGA Z TRZECH (B)Istnieje możliwość zakupu również działki pierwszej (A) i trzeciej - największej (C). DZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ - UL. SUCHY JARNa ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

375 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15881565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27638463 15881565 DZIAŁKA BUDOWLANA WE WSCHODNIEJ CZĘŚCI KRAKOWA DZIELNICA NOWA HUTA - DZIAŁKA PIERWSZA Z TRZECH (A)Istnieje możliwość zakupu również działki drugiej (B) i trzeciej - największej (C). DZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ - UL. SUCHY JARN...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

395 000 PLN

-
-
1199 m2
-
15888804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27826705 15888804 NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE - OŚ. KALINOWE, NOWA HUTA, KRAKÓW Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie o powierzchni ok 44m2 położone jest na 8 piętrze i składa się...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN (12 386 zł/m2)

3
-
44 m2
-
15853412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27050081 15853412 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,12m2 m² położone przy ul. Os. Teatralne 6 w sercu krakowskiej Nowej Huty - jednej z najbardziej zielonych i dobrze skomunikowanych części miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

559 990 PLN (11 428 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15864827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27499321 15864827 NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE - OŚ. KALINOWE, NOWA HUTA, KRAKÓW Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie o powierzchni ok 44m2 położone jest na 8 piętrze i składa się...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN (12 386 zł/m2)

3
-
44 m2
-
15859608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27172707 15859608 Przestronne 2 pokojowe mieszkanie 49,14 m2 z oddzielną jasną kuchnią oraz piwnicą w samym centrum Nowej Huty na osiedlu Centrum B. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. Biuro dysponuje kluczami - elastyczne możliwości prezen...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

589 000 PLN (12 020 zł/m2)

2
-
49 m2
1954