• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 279

15417282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18070691 15417282 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Rynku Podgórskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 44 m Stare Podgórze, okolice Rynku Podg...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

639 000 PLN (14 523 zł/m2)

1
-
44 m2
1900
15830047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26660986 15830047 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Pychowickiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe ok. 24 m, w pobliżu Zalewu Zak...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

444 000 PLN (18 500 zł/m2)

1
1
24 m2
2025
15827510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26639328 15827510 Mieszkanie w świetnie skomunikowanej części Krakowa.Szanowni Państwo,mamy przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 56 m, położone na 2. piętrze wysokiego bloku z windą (ok. 1980 r.).Układ mieszkania:-3-pokoje-kuchnia -łazienka...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

730 000 PLN (13 036 zł/m2)

3
1
56 m2
1980
15814946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26639320 15814946 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na os. Kliny, KrakówOferujemy mie...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

649 000 PLN (14 109 zł/m2)

3
1
46 m2
2017
15663560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23517900 15663560 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Wielickiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Mieszkanie 2-pokojowe, 48,5 m + ogródek ul. Wielicka, KrakówNa spr...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (15 625 zł/m2)

2
-
48 m2
2013
15893732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27917634 15893732 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSkrót najważniejszych informacji:• Wyjątkowo ekonomiczny dom: wszystkie opłaty wynoszą około 600 zł miesięcznie.• Zamknięte osiedle: 8 nowoczesnych domków w cichym zakątku na Borku Fałęckim.• Super układ: ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 370 000 PLN (17 955 zł/m2)

4
-
132 m2
2012
15870243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27424077 15870243 Płaszów! Przestronne, 4 pokojowe mieszkanie 91,68 m2 z oddzielną jasną kuchnią, dwoma balkonami, piwnicą oraz niesamowitym widokiem na panoramę Krakowa i Tatry przy ulicy Lasówka. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

950 000 PLN (10 440 zł/m2)

4
-
91 m2
1991
15876201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532926 15876201 Na sprzedaż gotowe do wejścia, ładne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie (50,9 m2). Nowe budownictwo (2012r.,). Parter, blok 5-cio piętrowy (winda). Ogródek. Miejsce postojowe. Podgórze - Mały Płaszów - świetn...

Kraków (Podgórze), Myśliwska

760 000 PLN (15 200 zł/m2)

2
1
50 m2
2013
15839617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26756254 15839617 Nowoczesne 3‑pokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ul. Walerego Sławka - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż jasne, przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,01 m² , położone w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym z 201...

Kraków (Podgórze Duchackie), Walerego Sławka

959 000 PLN (17 125 zł/m2)

3
1
56 m2
2018
15806045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26321642 15806045 Kraków, Podgórze Duchackie - 3‑pokojowe mieszkanie, 55,7 m² Na sprzedaż ustawne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m², położone na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z 1978 ro...

Kraków (Podgórze Duchackie), Podedworze

728 000 PLN (13 236 zł/m2)

3
1
55 m2
1978
15893519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913519 15893519 3 pokoje 57 m² Wola Duchacka ul. Klonowica m. postojowe OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 3. piętrze w budynku z 2014 roku przy ul. Klonowica , w dzielnicy...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (14 895 zł/m2)

3
-
57 m2
2014
15864539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27268680 15864539 Nowoczesne mieszkanie 66 m² na prestiżowym osiedlu Fi przy ul. Szafrana - komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m², położone na cenionym osiedlu Fi w Kr...

Kraków (Podgórze), Szafrana

1 179 000 PLN (17 864 zł/m2)

3
1
66 m2
2015