• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 897

15892178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898182 15892178 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

770 514 PLN (16 052 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15892134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898180 15892134 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

816 813 PLN (14 330 zł/m2)

3
-
57 m2
2025
15892124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898178 15892124 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

471 559 PLN (16 841 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15892047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898154 15892047 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

912 694 PLN (13 829 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15892100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898151 15892100 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

886 046 PLN (13 425 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15892094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898144 15892094 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 091 662 PLN (14 364 zł/m2)

4
-
76 m2
2025
15892032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898107 15892032 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

700 488 PLN (14 010 zł/m2)

2
-
50 m2
2025
15892062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898086 15892062 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

687 706 PLN (14 327 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15892136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898184 15892136 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 029 510 PLN (15 599 zł/m2)

4
-
66 m2
2025
15892132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898176 15892132 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

892 582 PLN (14 168 zł/m2)

4
-
63 m2
2024
15892173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898167 15892173 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

697 392 PLN (14 529 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15892106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898161 15892106 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

734 545 PLN (15 629 zł/m2)

2
-
47 m2
2025