• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 897

15820392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26646756 15820392 Na sprzedaż dom wolnostojący z widokiem na łąki (Pola Witkowickie) z aktualnym pozwoleniem rozbudowy. Z przyjemnością prezentujemy wolnostojący dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej urokliwych i prestiżowych części Krakowa - ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 280 000 PLN (7 529 zł/m2)

4
2
170 m2
1920
15886768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27766583 15886768 TL Nieruchomości oferuje do kupna jasne mieszkanie o świetnym rozkładzie, usytuowane na wysokim parterze bloku z lat 70-tych, zlokalizowanego w zielonej części Prądnika Białego (ul. Nad Sudołem), nieopodal linii szybkiego tramwaju oraz szpitala kardi...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

505 000 PLN (13 289 zł/m2)

2
1
38 m2
1976
15879947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27614358 15879947 Okazja cenowa - Prądnik Biały - 8500 złm2 lokalu usługowego - oferta na wyłączność Na sprzedaż lokal usługowy o wielorakim przeznaczeniu o powierzchni 164 m² i cenie 1 400 000 PLN ( netto + 23% lat), zlokalizowany na trzech poziomach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 400 000 PLN (8 537 zł/m2)

11
-
164 m2
2005
15555233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21091907 15555233 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować bardzo ładne mieszkanie w dobrze skomunikowanej części Krakowa na oś. Mozarta- Prądnik Biały. Na przestronne mieszkanie o powierzchni 77,5 m2 składa się: bardzo duży przedpo...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 330 000 PLN (17 273 zł/m2)

3
-
77 m2
2008
15780911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25816024 15780911 Budynek biurowo-usługowy na sprzedaż - Prądnik Biały, Kraków Do sprzedaży budynek biurowo-usługowy o całkowitej powierzchni 302,6 m² (użytkowej 270,3 m² ), położony na działce 6,97 ara w atrakcyjnej lokalizacji na Prą...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 490 000 PLN (8 245 zł/m2)

11
-
302 m2
2002
15780910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25816022 15780910 Budynek biurowo-usługowy na sprzedaż - Prądnik Biały, Kraków Do sprzedaży budynek biurowo-usługowy o całkowitej powierzchni 302,6 m² (użytkowej 270,3 m² ), położony na działce 6,97 ara w atrakcyjnej lokalizacji na Prą...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 490 000 PLN (8 245 zł/m2)

11
-
302 m2
2002
15885375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27727457 15885375 KAWALERKA PRZY UL. BOLESŁAWA CZERWIEŃSKIEGO W KRAKOWIE W DZIELNICY PRĄDNIK BIAŁY WYSOKI STANDARD DO WEJŚCIA DUŻY BALKONMIESZKANIE GOTOWE POD WEJŚCIA - IDEALNE DLA PARY, SINGLA LUB JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEMNa sprzedaż mieszkanie umeblowane w wyso...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

445 000 PLN (18 674 zł/m2)

1
1
23.83 m2
2014
15851819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27022377 15851819 Twoje gotowe mieszkanie w sercu Prądnika Białego - wprowadź się od zaraz! Kawalerka 30,9 m² z balkonem Prądnik Biały ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 580 000 zł Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,9 m&sup2...

Kraków (Prądnik Biały), Kuźnicy Kołłątajowskiej

565 000 PLN (18 833 zł/m2)

1
1
30 m2
2014
15893317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27907170 15893317 Dodatkowo: miejsce postojowe pod budynkiem, balkon, winda; Rozkład: do własnej aranżacji; BARDZO DOBRA INWESTYCJA NA WYNAJEM - nowe mieszkania, w okolicach ulicy Opolskiej, kilka minut od przystanku tramwajowego Pachońskiego P+R, tylko 6-przystanków...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 000 PLN (15 417 zł/m2)

3
1
48 m2
-
15893050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899784 15893050 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

892 372 PLN (13 123 zł/m2)

3
-
68 m2
2025
15893078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899783 15893078 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

483 336 PLN (17 262 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15893077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899782 15893077 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

620 172 PLN (16 320 zł/m2)

2
-
38 m2
2025