• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 897

15892370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898599 15892370 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

743 634 PLN (14 301 zł/m2)

3
-
52 m2
2025
15892259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898585 15892259 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

823 297 PLN (13 954 zł/m2)

3
-
59 m2
2025
15892266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898573 15892266 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

906 477 PLN (14 389 zł/m2)

3
-
63 m2
2025
15892304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898569 15892304 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

862 104 PLN (13 684 zł/m2)

3
-
63 m2
2025
15892220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898559 15892220 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

742 295 PLN (15 794 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15892219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898555 15892219 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

718 350 PLN (15 284 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15892261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898542 15892261 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 015 322 PLN (13 360 zł/m2)

4
-
76 m2
2025
15892316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898605 15892316 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

828 399 PLN (14 533 zł/m2)

3
-
57 m2
2025
15892315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898600 15892315 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

816 813 PLN (14 330 zł/m2)

3
-
57 m2
2025
15892395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898597 15892395 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

758 883 PLN (13 314 zł/m2)

3
-
57 m2
2025
15892227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898596 15892227 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

757 158 PLN (16 110 zł/m2)

3
-
47 m2
2025
15892314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898594 15892314 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

760 822 PLN (15 850 zł/m2)

3
-
48 m2
2025