• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 897

15891972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898013 15891972 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

748 762 PLN (15 931 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15891691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898010 15891691 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

918 680 PLN (14 134 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15891693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898024 15891693 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

687 706 PLN (14 327 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15891507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898023 15891507 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

710 640 PLN (14 213 zł/m2)

2
-
50 m2
2025
15891786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898019 15891786 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

745 822 PLN (15 538 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15891968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897988 15891968 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

716 172 PLN (14 920 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15891599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898016 15891599 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

938 366 PLN (14 436 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15891673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898014 15891673 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

932 680 PLN (14 132 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15891878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898005 15891878 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

918 680 PLN (14 134 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15891876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897987 15891876 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

912 694 PLN (13 829 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15891880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898022 15891880 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

745 822 PLN (15 538 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15891971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898006 15891971 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

731 293 PLN (15 235 zł/m2)

2
-
48 m2
2025