• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków Stare Miasto

Znalezionych ofert: 156

15533020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20663111 15533020 Ta wyjątkowa oferta jest skierowana do tych, którzy pragną żyć w sercu Krakowa, ciesząc się jednocześnie komfortem, luksusem oraz bliskością kultury i historii tego wyjątkowego miasta. Nie zwlekaj – ta nieruchomość czeka, aby zostać Twoim nowym domem...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 350 000 PLN (15 698 zł/m2)

2
1
86 m2
1920
15812490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26526101 15812490 Wyjątkowe mieszkanie 117 m² w sercu Krakowa - ul. Grodzka 15 ładna, odrestaurowana kamienica. Idealna lokata kapitału - nieruchomości w tej lokalizacji nie tracą na wartości Tylko w naszym Biurze! Agentów zaprasza...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 650 000 PLN (22 650 zł/m2)

3
-
117 m2
1850
15886640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763060 15886640 Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie Osiedle Oficerskie w okolicy ul Rakowickiej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 położone jest na pierwszym piętrze i składa się z: - salonu aneksem kuchennym - 2 sypialni, - łazienki, - przedpoko...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 099 000 PLN (17 444 zł/m2)

3
-
63 m2
2017
15778703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755737 15778703 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250 m² - zapraszamy do zapoznania się z na...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 812 500 PLN (22 500 zł/m2)

7
-
125 m2
-
15778643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755089 15778643 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 250 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża Tylko w Biurze Bracia Sadurscy - na sprzedaż niepowtarzalna przestrzeń o łącznej powierzchni 250m², zajmującą niemal ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 250 000 PLN (21 000 zł/m2)

7
-
250 m2
-
15778705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755738 15778705 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250 m² - zapraszamy do zapoznania się z na...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 812 500 PLN (22 500 zł/m2)

7
-
125 m2
-
15778721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755786 15778721 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 78 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 25...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
84 m2
-
15892141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 27898196 15892141 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 40 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 25...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
46 m2
-
15778701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755740 15778701 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 36 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 25...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 050 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
42 m2
-
15778706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755739 15778706 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 26 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250 ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

800 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
32 m2
-
15510628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20134989 15510628 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Sołtyka.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Mieszkanie z antresolą, 44,5 m (35 m + piwnica) ul. Kołłątaja, Hala T...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

648 000 PLN (14 727 zł/m2)

1
-
44 m2
1920
15817896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26864033 15817896 DWUSTRONNE MIESZKANIE Z 2 ODDZIELNYMI POKOJAMI I ODDZIELNĄ KUCHNIĄ Z BALKONEM W KAMIENICY Z WINDĄ. ULICA KARMELICKA, W POBLIŻU PARK KRAKOWSKI, PLAC INWALIDÓW ORAZ T EATR BAGATELA, DZIELNICA STARE MIASTO. OPIS NIERUCHOMOŚCI Mamy przyjemność z...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 360 000 PLN (17 436 zł/m2)

2
-
78 m2
1930