• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Krosinko

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Krosinko

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15897012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27992467 15897012 Mam przyjemność zaprezentować absolutnie wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju 187 metrowy, ekskluzywny dwupoziomowy apartament położony na ostatnim 9 piętrze nowoczesnego wieżowca w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy – Saskiej Kępie z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 655 000 PLN (30 241 zł/m2)

5
-
187 m2
2007
15894615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27946557 15894615 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,7 m² położone przy ul. Stanisława Staszica na warszawskiej Woli.To propozycja z ogromnym potencjałem dla inwestora, singla lub osoby szukającej mieszkania na start w jednej z najlepszych lokalizacji Warszawy.! ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

475 900 PLN (17 181 zł/m2)

1
1
27.7 m2
1950
15885504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27733466 15885504 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowy Cichy, Rodzinny i Komfortowy Apartament o powierzchni 134 m2 z 2 balkonami w doskonałej lokalizacji na granicy Bielan i Żoliborza na ul.Kochanowskiego 8 b w Warszawie.To idealna propozycja dla Pary lub...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 215 000 PLN (23 993 zł/m2)

4
-
134 m2
2012
15884389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27700259 15884389 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 52 metrów z oddzielną kuchnią, położony na ul.Kieślowskiego na Wilanowie.To idealna propozycja dla S...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (23 077 zł/m2)

2
-
52 m2
2016
15883818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675996 15883818 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 3 pokojowy Apartament o powierzchni 67.55 m2 z cudownym widokiem na Wisłę położony w inwestycji premium Bulwary Praskie.To idea...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (30 348 zł/m2)

3
-
67.55 m2
2025
15875755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27526143 15875755 Rodzinny dom z ogrodem w willowej dzielnicy Sandomierza – komfort i potencjał inwestycyjny.Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w prestiżowej, willowej dzielnicy Sandomierza. Nieruchomość łączy w sobie ciszę i spokój z wyjątkowo dogodną ...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

420 000 PLN (1 200 zł/m2)

7
2
350 m2
1995
15875739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526099 15875739 Wyjątkowy dom o powierzchni ok. 200 m² położony w malowniczej miejscowości Ocinek w Gminie Wilczyce, zaledwie kilka minut jazdy od Sandomierza. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni i kontaktu z naturą, a jednocześnie chcących mi...

Ocinek (Świętokrzyskie, gm. Wilczyce)

666 000 PLN (3 098 zł/m2)

5
2
215 m2
2008
15875238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525541 15875238 Komfortowy, energooszczędny, bezemisyjny dom położony w centrum miejscowości Dwikozy, w spokojnym otoczeniu z bezpośrednim dostępem do rzeki. Naturalna linia brzegu stanowi jedną stronę ogrodzenia, tworząc wyjątkową przestrzeń do wypoczynku i kontakt...

Dwikozy (Świętokrzyskie, gm. Dwikozy)

499 000 PLN (3 327 zł/m2)

4
3
150 m2
1968
15873175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27523079 15873175 Działka z warunkami zabudowy o powierzchni 2700 m² położona w miejscowości Mściów, Gmina Dwikozy, powiat sandomierski. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, wiejskiej okolicy i posiada warunki zabudowy pod gospodarstwo rolne, co czyni ją idealną pro...

Mściów (Świętokrzyskie, gm. Dwikozy)

135 000 PLN

-
-
2700 m2
-
15872688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499632 15872688 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny, mały a jakże piękny słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 2 pokojowy Apartament o powierzchni 38.5 metrów z wygodną loggią położony w nowoczesnej to...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 410 000 PLN (36 623 zł/m2)

2
-
38.5 m2
2025
15872332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490364 15872332 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy Apartament o powierzchni 48.5 m2 o wysokości 3 m co pozwala na poczucie zupełnie innej przestrzeni w najwyższym standardzie wykończenia położony w modernistycznej kamienicy z lat 50 z windą ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (23 093 zł/m2)

2
-
48.5 m2
1954
15871979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament inwestycyjny z widokiem na Motławę 27483922 15871979 Doskonała propozycja dla inwestora szukającego rentownego apartamentu na Gdańskim Śródmieściu w prestiżowej inwestycji Nadmotławie, wybudowanej w 2022r.  - Najem jest obsługiwany przez firmę zewnętrzną, dzięki czemu kupujący zyskuje nieruchomość zara...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 099 000 PLN (25 598 zł/m2)

4
2
82 m2
2022