• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Legnica

Znalezionych ofert: 202

15871724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowy| Legnica | Bielany 27474627 15871724 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693   Dom szeregowy na Bielanach. Cena do negocjacji! Na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny dom o powierzchni 96,97 m², położony na działce 229 m² w jednej z najbardziej pożądanych lokaliza...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

856 000 PLN (8 917 zł/m2)

4
1
96 m2
1940
15882569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do wykończenia, Nowe instalacje, okazja 27668828 15882569 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693             3-pokojowe mieszkanie 56,49 m² - Legnica, ul. Jaworzyńska Duży potencjał!Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56,49 m² zlokalizowane na pierwszym piętrze w Le...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

242 000 PLN (4 172 zł/m2)

3
1
58 m2
1920
15801249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie o powierzchni 120m2 26231558 15801249 Nieruchomości ApartamentKarolina Kubicka Zaleska573 098 029OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!Mieszkanie w LegnicyDo sprzedania 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 120 m2 wraz z 403 m2 lokalu usługowego przeznaczonego do remontu. Nieruchomość z...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

385 000 PLN (736 zł/m2)

5
1
523 m2
1903
15520168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20381794 15520168 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo wła...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

375 603 PLN (4 581 zł/m2)

4
-
82 m2
-
15503270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19997072 15503270 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIRedmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo własności nieruc...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

328 300 PLN (4 377 zł/m2)

3
-
75 m2
-
15778900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje/do zamieszkania /Legnica 25762076 15778900 Nieruchomości ApartamentMałgorzata Świetłowicz793 775 800                          Mieszkanie 2 pokoje 57 m2   Legnica                     Piękne mieszkanie, z dużymi możliwościami !!            Bez żadnego wkładu finansowego - gotowe do zamieszkani...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

430 000 PLN (6 615 zł/m2)

2
1
65 m2
-
15863932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PRZESTRONNE MIESZKANIE DO WŁASNEJ ARANŻACJI 27258484 15863932 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693  Przestronne mieszkanie w kamienicy obręb fabryczna do własnej aranżacji Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 122,83 m² położone na parterze zadbanej kamieni...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

520 000 PLN (4 160 zł/m2)

4
1
125 m2
1900
15802368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokojowe Mieszkanie do zamieszkania. 26263884 15802368 Nieruchomości ApartamentKrzysztof Naskręt513 383 154OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!Mieszkanie w LegnicyDo sprzedania 3 pokojowe mieszkanie podzielone na 2 pokojowe mieszkanie i kawalerkę idealną pod wynajem o łącznej powierzchni 60.66m2, pi...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

349 000 PLN (5 453 zł/m2)

3
2
64 m2
1908
15877863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27580913 15877863 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo sprzedanie rozkładowe mieszkanie o pow. 57,86 m2 na 2 piętrze kamienicy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 10,11m2. Mieszka...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

265 000 PLN (4 569 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15839058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokojowe Mieszkanie po Remoncie 26737430 15839058 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!Mieszkanie w LegnicyDo sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59.80 m2, piwnica o powierzchni 3.90 m2 położone w Legnicy, województwo ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

415 000 PLN (6 587 zł/m2)

3
1
63 m2
1918
15644439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23150261 15644439 Telefon bezpośredni do Agenta:5*0*4***8*7*8***5*9*6Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone w sercu Legnicy, przy ulicy Księdza Piotra Ściegiennego.Przedwojenny, ceglany budynek, wybudowany w ok. roku 1900, kryje w sobie nie tylko historię, ale ta...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

315 000 PLN (6 563 zł/m2)

2
1
48 m2
1900
15422313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18201360 15422313 Mieszkania do własnej aranżacji w budynku po termomodernizacji!Główne atuty nieruchomości:• prestiżowa lokalizacja• doskonała komunikacja z centrum• rozkład pomieszczeńNieruchomość złożona z:• salon 15,9 m.kw• pokój 9 m.kw• pokój 10,5 m.kw• kuchnia z...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

320 000 PLN (6 154 zł/m2)

3
1
52 m2
1960