• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Legnica

Znalezionych ofert: 202

15815856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26610618 15815856 Zielona Oaza – komfortowe bliźniaki, na nowym osiedlu Prezentujemy kameralną inwestycję Zielona Oaza, zlokalizowaną w atrakcyjnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. To idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełk...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

599 000 PLN (7 544 zł/m2)

4
2
79.4 m2
2026
15721225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24599912 15721225 Na sprzedaż nowy, funkcjonalny budynek o przeznaczeniu usługowo–handlowym z opcją prowadzenia lekkiej produkcji. Obiekt o powierzchni 1066m² położony jest na ogrodzonym terenie z placem manewrowym, częścią magazynową i zapleczem biurowym. Budynek zos...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

5 290 000 PLN (4 962 zł/m2)

1
-
1066 m2
2015
15711481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24402761 15711481 Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny Legnica, ul. KawaleryjskaOpiekun oferty: Paweł Grzesiktel. 602 101 602Cena: 3 250 000 złPowierzchnia użytkowa: 2 072 mNa sprzedaż wyjątkowy budynek wolnostojący z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położony w ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

3 250 000 PLN (1 569 zł/m2)

12
-
2072 m2
-
15888390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2- pokojowe, gotowe do wprowadzenia 27811349 15888390 Nieruchomości ApartamentAgnieszka Nigbartel. 452 515 132                             Mieszkanie 2 pokoje Legnica Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe położone na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku w Legnicy o  powierzchni 55,77 m2....

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

290 000 PLN (5 088 zł/m2)

2
1
57 m2
1986
15254400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 13917327 15254400 Polecamy lokal na parterze w stanie deweloperskim w odrestaurowanym budynku w 2022r.Lokal idealnie nadaje się pod każdą branże biurową jak również pod gabinety medyczne.Powierzchnia 123 metrów kwadratowych składa się z dwóch dużych gabinetów, trzech ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

927 750 PLN (7 500 zł/m2)

1
-
123.7 m2
2022
14924584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 4798875 14924584 Grunt do sprzedaży z miejscowym planem pod przemysł, usługi, logistykę.W pobliżu węzła komunikacyjnego A4-S3 w LegnicyPolecamy przedsiębiorcom poszukujących gruntów do lokalizowania inwestycji wymagających uzyskania opinii środowiskowej.Teren znajdu...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

9 300 980 PLN

-
-
71546 m2
-
14326843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 123140 14326843 Polecamy nieruchomość w Legnicy przeznaczoną w miejscowym planie pod infrastrukturę techniczną.Ogólna powierzchnia 3ha, klasa ziemi V, przez teren działki przechodzi linia średniego napięcia, nie ma zadrzewień, teren płaski.Zapraszamy na spotkanie d...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

600 000 PLN

-
-
30000 m2
-
14326466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 123114 14326466 Polecamy obiekt pod magazyn, lekką produkcje, hurtownie itp.Budynek składa się z trzech niezależnych pomieszczeń, części biurowej oraz zaplecza socjalnego.Jedna część magazynu około 500 mkw ma wykonaną nową posadzkę oraz instalację wentylacji mechani...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 990 000 PLN (1 805 zł/m2)

1
-
1102.8 m2
1990
15254399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 13917330 15254399 Polecamy lokal na parterze w stanie deweloperskim w odrestaurowanym budynku w 2022r.Lokal idealnie nadaje się pod każdą branże biurową jak również pod gabinety medyczne.Powierzchnia 162 metrów kwadratowych składa się z dużej sali obsługi klienta, trz...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 219 725 PLN (7 500 zł/m2)

1
-
162.63 m2
2022
14214904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 105824 14214904 Teren z uchwalonym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.Przeznaczenie terenu: nieuciążliwy przemysł, bazy, składy, handel, usługi, administracja, usługi sportu i rekreacji, inne usługi spełniające ustalenia ogólne.Sąsiedztwo: Panattoni, ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

7 541 100 PLN

-
-
16758 m2
-
15358160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 16739756 15358160 Polecamy działkę ROD w okolicach Al. Rzeczypospolitej w Legnicy.Działka o powierzchni 400mkw ogrodzona, płaska, z dobrym nasłonecznieniem.Na działce znajduje się murowany domek narzędziowy z zadaszeniem, zbiornik na wodę, studnia głębinowa ( bez pomp...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

15 900 PLN

-
-
400 m2
-
15834324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M2 w sercu Legnicy niskie koszty utrzymania 27485137 15834324 Nieruchomości ApartamentKatarzyna Bień452-515-131                OFERTA DOSTĘPNA W NASZYM BIURZE !!               Mieszkanie 2 pokoje 42,60 m2 Legnica                   Nieruchomość z dużymi możliwościami !!!Do sprzedania 2 pokojowe przytulne miesz...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

230 000 PLN (4 259 zł/m2)

2
-
54 m2
1900