• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Legnica

Znalezionych ofert: 202

15254388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 13917336 15254388 Polecamy nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 126 m², usytuowany na parterze odrestaurowanego, prestiżowego budynku zabytkowego, który przeszedł kompleksową rewitalizację w 2022 roku. Lokal jest w pełni wykończony i gotowy do prowadzenia działalno...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 010 720 PLN (8 000 zł/m2)

1
-
126.34 m2
2022
15628849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22821772 15628849 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu Legnicy, zlokalizowane przy Placu Katedralnym. To wyjątkowa nieruchomość, która zachwyca zarówno swoją przestronnością, jak i niezwykłym widokiem na centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 94 m² znajduje si...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

570 000 PLN (6 064 zł/m2)

3
1
94 m2
1930
15838528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26732984 15838528 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej – dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do centrum. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort, funkcjonalny układ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

399 000 PLN (6 729 zł/m2)

2
1
59.3 m2
1930
15791225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25986954 15791225 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m², położone w samym sercu miasta – tuż obok Parku Miejskiego. Lokalizacja jest jednym z największych atutów nieruchomości – zaledwie dwie minuty spacerem dzielą od ścisłego centrum mi...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

360 000 PLN (4 615 zł/m2)

3
1
78 m2
2020
15448417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18790420 15448417 Polecamy lokal narożny w centrum miasta przy zbiegu głównych ulicy Senatorskiej i Jagiellońskiej.Nieruchomość znajduje się na parterze kamienicy w bardzo widocznym i wyeksponowanym miejscu dla pieszych i ruchu samochodowego.Lokal posiada dwa osobne w...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

590 000 PLN (6 556 zł/m2)

1
-
90 m2
-
15878203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27591198 15878203 Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny budynek o powierzchni 326,21 m², wybudowany w 2009 roku z pustaka ceramicznego, ocieplony i charakteryzujący się dobrą klasą energetyczną. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o działalności opiek...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 900 000 PLN (5 824 zł/m2)

1
-
326.21 m2
2009
15866194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27315444 15866194 Polecamy atrakcyjną nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, w której dotychczas funkcjonował żłobek oraz przedszkole. Budynek o powierzchni 347,58 m², wybudowany w 2013 roku, usytuowany jest na działce o powierzchni 803 m². Nieruchomość znajdu...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 657 000 PLN (4 767 zł/m2)

1
-
347.58 m2
2013
15857295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27118151 15857295 Polecamy na sprzedaż działkę w centrum Legnicy przy ul. Korczaka.Działka o powierzchni 482mkw, przeznaczona w miejscowym planie pod zabudowę wielorodzinną.Działka posiada zatwierdzony projekt i pozwolenie na budowę budynku mieszkalno usługowego o pow...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

550 000 PLN

-
-
482 m2
-
15851998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27023177 15851998 Zobacz wirtualny spacer: https:evryplace.compbpsikqNa sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy, na spokojnym i zielonym osiedlu Piekary B przy ul. Batalionu 'Parasol'. Nieruchomość położona jest na parterze trzypiętro...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

580 000 PLN (8 529 zł/m2)

3
1
68 m2
2007
15836672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26717423 15836672 Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w Legnicy na osiedlu Zosinek, przy ul. Krzemienieckiej. To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości do własnej adaptacji i chcą stworzyć przestrzeń w pełni dopasowaną do swoich...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

305 000 PLN (5 077 zł/m2)

2
1
60.08 m2
1960
15853967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27065351 15853967 Mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji – Legnica, ul. GłogowskaNa sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Głogowskiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

239 000 PLN (4 135 zł/m2)

2
1
57.8 m2
1930
15853497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27051792 15853497 Oferujemy do sprzedaż przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 130 m², położony przy głównej drodze dojazdowej do centrum, w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. Lokal po remoncie, wykończony w podwyższonym standardzie, ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

799 000 PLN (6 146 zł/m2)

3
-
130 m2
1920