• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Legnica

Znalezionych ofert: 202

15853497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27051792 15853497 Oferujemy do sprzedaż przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 130 m², położony przy głównej drodze dojazdowej do centrum, w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. Lokal po remoncie, wykończony w podwyższonym standardzie, ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

799 000 PLN (6 146 zł/m2)

3
-
130 m2
1920
15836828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26721817 15836828 INWESTYCYJNA PERŁA W SERCU LEGNICY Przedmiotem oferty są poszczególne piętra w obiekcie biurowo usługowym w centrum miasta. Oferta dotyczy II piętra reprezentacyjnej kamienicy o funkcji mieszkalno-usługowej, zlokalizowane w ścisłym centrum Legnicy, b...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 950 000 PLN (3 688 zł/m2)

1
-
799.95 m2
1900
15868776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27390586 15868776 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny składający się z dwóch działek o łącznej powierzchni 851 m², zlokalizowany na rogu ulic Torowej i Działkowej. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewi...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

425 000 PLN

-
-
851 m2
-
15859849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27176732 15859849 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej – dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do centrum. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort, funkcjonalny układ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

419 000 PLN (8 784 zł/m2)

5
1
47.7 m2
1930
15856214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27086838 15856214 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kameralnej inwestycji nowych domów w zabudowie bliźniaczej, z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, a jednocześnie dostępu do miejskiej infrastruktury. Domy w stanie d...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

599 000 PLN (7 544 zł/m2)

4
2
79.4 m2
2026
15836829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26721816 15836829 INWESTYCYJNA PERŁA W SERCU LEGNICY Na sprzedaż wyjątkowy budynek mieszkalno-usługowy z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowany w centralnej części Legnicy, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego. To lokalizacja, która pracuje sama na...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

3 790 000 PLN (1 596 zł/m2)

1
-
2375 m2
1900
15857720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27132560 15857720 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy, w pobliżu centrum, przy ul. Ściegiennego. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę miejskiego życia, a jednocześnie spokojne i dobrze zagospodarowane otoczenie. Lokal znajduje się na...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

450 000 PLN (7 087 zł/m2)

2
1
63.5 m2
2008
15852092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27025248 15852092 Nowoczesny budynek biurowo-socjalny z halą magazynową – na sprzedaż Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Legnica przy ul. Nowodworkiej. To doskonała propozycja dla firm poszukujących nowoczesnej siedziby z zapleczem biurowym, soc...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

3 500 000 PLN (7 000 zł/m2)

10
-
500 m2
2012
15745600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25062612 15745600 Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni całkowitej 300 m², zlokalizowany w samym centrum największego osiedla, w otoczeniu punktów handlowych i usługowych. Lokal zajmuje parter budynku oraz w pełni użytkowe podpiwniczenie z osobnym wejściem...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

825 000 PLN (2 750 zł/m2)

1
-
300 m2
2004
15731540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24795126 15731540 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy 60 m² - ul. Św. Elżbiety, LegnicaPolecamy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 60 m², położony w przyziemiu kamienicy przy ul. Św. Elżbiety. To doskonała propozycja pod działalność usługową, biurową, gabinet, małą...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

294 000 PLN (4 900 zł/m2)

1
-
60 m2
1930
15663766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23537294 15663766 Na sprzedaż: Nowoczesny dom wolnostojący w Kunicach – tylko 4 km od Legnicy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu o powierzchni 298 m², położonego na nowym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Kuni...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 490 000 PLN (5 000 zł/m2)

6
2
298 m2
2002
15425577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18283391 15425577 Na sprzedaż mieszkanie w centrum Legnicy – ul. Parkowa.Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m², zlokalizowane w samym centrum Legnicy, przy ul. Parkowej. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość do wszelkich udogodnień miejski...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

420 000 PLN (5 455 zł/m2)

4
1
77 m2
1930