• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Legnica

Znalezionych ofert: 202

15555367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21097709 15555367 Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 4 392 m², zlokalizowane w Legnicy przy ul. Wrocławskiej.Działki położone są w atrakcyjnej części Legnicy, wzdłuż ul. Wrocławskiej, co zapewnia dogodny dojazd oraz dużą ekspozycję ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 049 000 PLN

-
-
4392 m2
-
15448804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 18792872 15448804 LOKALIZACJA: Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Matejki. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w czteropiętrowej kamienicy. Budynek w dobrym stanie technicznym. Mieszkanie o powierzchni 102 m2, sk...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

490 000 PLN (4 804 zł/m2)

5
2
102 m2
1930
14215105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 105855 14215105 Zapraszamy inwestorów do zakupu terenu w Legnicy.Nieruchomość spełnia kryteria pod budowę hali, magazynu energii, farmy fotowoltaicznej. Możliwa jest również zabudowa przemysłowa zgodnie ze studium uwarunkowań Miasta LegnicaTeren w Studium przeznac...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 200 000 PLN

-
-
56200 m2
-
15799553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26193411 15799553 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Legnicy, na spokojnym i cenionym osiedlu Sienkiewicza. W skład oferty wchodzą dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 1071 m², na których zrealizowano dwa budynki w stanie surowym zamkniętym, dając...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

850 000 PLN (3 195 zł/m2)

8
2
266 m2
1999
15730630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 24782399 15730630 SPRZEDAŻ Unikatowa inwestycja w sercu Legnicy – industrialny klimat w zabytkowym budynku.Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży jednego z najbardziej charakterystycznych budynków Legnicy – dawnej elektrociepłowni o imponującej arc...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

5 950 000 PLN (2 019 zł/m2)

1
-
2947 m2
-
15713944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24448330 15713944 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 66,4 m², położonego na parterze budynku przy ul. Fabrycznej w Legnicy. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym i gotowy do prowadzenia działalności. Główna...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

531 200 PLN (8 000 zł/m2)

1
-
66.4 m2
2012
15706666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24307494 15706666 Na sprzedaż oferujemy jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 27,36 m², położone na 3. piętrze czteropiętrowej kamienicy w Legnicy, przy ul. Czarnieckiego. Budynek zlokalizowany jest w dobrze skomunikowanej części miasta, w pobliżu punktów usługowyc...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

189 000 PLN (6 908 zł/m2)

1
1
27.36 m2
1930
15535395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20725188 15535395 Na sprzedaż nieruchomość położona w Legnicy, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Zosinek, przy ul. Drzymały.Oferujemy unikalną okazję zakupu dwóch mieszkań w cenie jednego – idealna propozycja inwestycyjna pod wynajem. Zainwestuj w nierucho...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

557 850 PLN (7 500 zł/m2)

4
2
74.38 m2
2024
15452399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18888601 15452399 LOKALIZACJA: Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Budynek po remoncie dachu. Mieszkanie o powierzchni 84,9 m2, składa się z...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

349 000 PLN (4 111 zł/m2)

3
1
84.9 m2
1930
15424140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18244536 15424140 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny pawilon handlowo-usługowy położony w samym centrum miasta, w prestiżowej lokalizacji – w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku oraz Galerii Handlowej. To wyjątkowe miejsce o dużym potencjale komercyjnym, idealne zarówno pod ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

3 200 000 PLN (14 414 zł/m2)

1
-
222 m2
1975
15402931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17758220 15402931 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,2 m², położone na IV piętrze czteropiętrowego budynku wielorodzinnego w centrum Legnicy, przy ul. Piekarskiej. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących wygodę życia w sercu miasta.W najb...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

325 000 PLN (7 353 zł/m2)

2
1
44.2 m2
1960
15396904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17616061 15396904 Polecamy ofertę sprzedaży budynku industrialnego w centrum Legnicy.Teren przeznaczony w miejscowym planie pod zabudowę wielorodzinną i usługi.Budynek oryginalnie był fabryką, erygowany w latach 20tych .Obecnie służy jako hala magazynowa.Konstrukcja m...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 600 000 PLN (945 zł/m2)

1
-
1693 m2
1920