• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Mała

Znalezionych ofert: 64

15510206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ZŁAWIEŚ MAŁA 1079 m2 IDEALNA LOKALIZACJA 20121121 15510206 Działka Zławieś Mała, idealne położenie, lokalizacja, przy drodze gminnej Oferta tylko w Naszym BiurzePięknie usytuowana działka o pow. 1002 m2, w super lokalizacji, w miejscowości ZŁAWIEŚ MAŁA, przy drodze na Gutowo, z przeznaczeniem pod zabudowę je...

Zławieś Mała (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

96 330 PLN

-
-
1014 m2
-
15510291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ZŁAWIEŚ MAŁA 1002m2 CISZA SPOKÓJ SUPER LOKALIZACJA 20121119 15510291 Działka Zławieś Mała, idealne położenie, lokalizacja, przy drodze gminnej Oferta tylko w Naszym BiurzePięknie usytuowana działka o pow. 1002 m2, w super lokalizacji, w miejscowości ZŁAWIEŚ MAŁA, przy drodze na Gutowo, z przeznaczeniem pod zabudowę je...

Zławieś Mała (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

95 190 PLN

-
-
1002 m2
-
15831751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26699096 15831751 PROMOCJA do końca lutego. Na sprzedaż działka rolna z prawem zabudowy - wydane warunkami zabudowy - Zła Wieś Mała 3224 m2. Cena:35 złm2- 112840 zł Duża ,prostokątna działka o powierzchni 3224m2 z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę j...

Zławieś Mała (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

112 840 PLN

-
-
3224 m2
-
9405624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 294360 9405624 Teren o pow. 1,2 ha, szer. frontu 250 m, objęty MPZP. Maks. intensywność zabudowy 1,2. maks. wysokość budynków 12m., maks. pow. zabudowy 60%. , pow. bio. 20%. Przeznaczony pod usługi i zab. jednorodzinną. Usługi: usługi nieuciążliwe składy i maga...

Opacz Mała (Mazowieckie, gm. Michałowice)

11 026 800 PLN

-
-
12252 m2
-
15829495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26648121 15829495 Na sprzedaż piękna, widokowa działka w Beskidzie Wyspowym, w miejscowości Kamionka Mała w gminie Laskowa. Prezentowana działka (złożona z działek o nr 573 i 574) położona jest na wzniesieniu, jest lekko pochyła w kierunku wschodnim. Jej najniżs...

Kamionka Mała (Małopolskie, gm. Laskowa)

850 000 PLN

-
-
13000 m2
-
15106411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9944501 15106411 Oferujemy komfortowy dom mieszkalny w zabudowie wolnostojącej, położony w Małej Wsi Dolnej, przy drodze głównej, w odległości ok. 8 km od Zgorzelca. Budynek III kondygnacyjny o pow. ok. 300 m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi o powierzchni ok...

Mała Wieś Dolna (Dolnośląskie, gm. Sulików)

649 000 PLN (1 298 zł/m2)

10
-
500 m2
-
15673778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23713457 15673778 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana 25 ar - Dulcza Mała Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pięknej działki budowlanej o powierzchni 25 ar , położonej w malowniczej miejscowości Dulcza Mała , koło Radomyśla Wielki...

Dulcza Mała (Podkarpackie, gm. Radomyśl Wielki)

120 000 PLN

-
-
2500 m2
-
15714312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24456158 15714312 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISUPER CENA! GOTOWY DO ZAMIESZKANIA! Do sprzedania piękny nowy bliźniak z działką ok. 750 mkw, wykończony pod klucz i gotowy do wprowadzenia od zaraz. Dom posiada 4 sypialnie, 2 łazienki, salon z kuchnią i garaż,...

Chrząstawa Mała (Dolnośląskie, gm. Czernica)

950 000 PLN (7 308 zł/m2)

5
-
130 m2
2025
15680099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23819965 15680099 Na sprzedaż działka budowlana z warunkami zabudowy zlokalizowana w Złejwsi Małej.Powierzchnia działki: 1188 m2Warunki zabudowy pozwalają na;- budynek mieszkalny jednorodzinny do 220m2-szerokość elewacji frontowej do 12m-wysokość górnej krawędzi elewa...

Zławieś Mała (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

95 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
1188 m2
-
15776725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25716302 15776725 Dom z potencjałem w sercu gór – Sopotnia MałaNa sprzedaż dom o powierzchni 90 m², położony na malowniczej działce o powierzchni 1 626 m² (16,26 ara) w Sopotni Małej.To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca w górach – z dala od zgiełku, w ...

Sopotnia Mała (Śląskie, gm. Jeleśnia)

429 000 PLN (4 767 zł/m2)

2
1
90 m2
1950
15743564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa działka rolna w malowniczej miejscowości 25014571 15743564 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Wyjątkowa działka rolna w malowniczej miejscowości Wołcza Mała.Przedstawiamy ofertę wyjątkowej działki rolnej o powierzchni około ...

Wołcza Mała (Pomorskie, gm. Miastko)

672 952 PLN

-
-
96136 m2
-
15812237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26470885 15812237 Na sprzedaż: Uroczy, murowany dom z dużą działką – Huszczka Mała - 5 km od Skierbieszowa. Około 20 km od Zamościa.Szukasz miejsca pełnego spokoju, zieleni i relaksu? Ten dom w Huszczce Małej to idealna propozycja dla kogoś, kto szuka swojego spokojne...

Huszczka Mała (Lubelskie, gm. Skierbieszów)

365 000 PLN (3 650 zł/m2)

3
1
100 m2
-