• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Malbork

Znalezionych ofert: 69

15682672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23883807 15682672 Ta działka budowlana to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie zarówno spokój i bliskość natury, jak i dostęp do udogodnień miejskich. Malbork to miasto atrakcyjne nie tylko ze względu na swoją bogatą historię i zabytki, ale również dzięki dynam...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

195 175 PLN (185 zł/m2)

-
-
1055 m2
-
15864226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27265002 15864226 Oferta:Na sprzedaż nowoczesny apartament w nowym budownictwie o powierzchni 75,41 mkw, z własnościowym zewnętrznym miejscem parkingowym.Lokalizacja:Mieszkanie zlokalizowane w centrum Malborka na bardzo spokojnym, nowo powstałym osiedlu SADY przy uli...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

720 000 PLN (9 536 zł/m2)

3
1
75.5 m2
2020
15785660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal handlowo-usługowy z 7 miejscami parkingowymi 25888414 15785660 TYLKO U NAS!Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy z przynależnymi 7 miejscami parkingowymi.LOKAL: przestronny, ustawny, po remoncie o łącznej powierzchni użytkowej 58,49 m2. W skład lokalu wchodzi:- sala główna,- pomieszczenie gospodarcze,- sala nr. 2,...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

239 000 PLN (4 121 zł/m2)

5
-
58 m2
1963
15889061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe, parking pod szlabanem 27842430 15889061 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Malbork Południe gotowe do zamieszkania balkon spokojna okolicaNa sprzedaż komfortowe i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni ok. 48,9 m², położone na 2 piętrze w spokojnej części Malborka - dzielnica Południe...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

420 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
1
48 m2
1999
15693629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum Malborka, handlowo-usługowo-komercyjny 24071173 15693629 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atuty:lokal do własnej aranżacji,witryny,parking przed budynkiem,dwa wejścia,Nieruchomość:Lokal handlowo-usługowo-komercyjny, znaj...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

1 350 000 PLN (6 136 zł/m2)

1
-
220 m2
2003
15339400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Średniowieczna Brama Garncarska/Baszta - Malbork 16236811 15339400 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.BRAMA GARNCARSKA zwana też św. Ducha - powstała w II połowie XIV wieku w ramach budowy systemu obronnego miasta. Budynek znajduje się w pasie murów obronnych, otaczającyc...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

2 200 000 PLN (9 735 zł/m2)

11
-
226 m2
-
15715680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal użytkowy w centrum Malborka 380 000 zł 24497867 15715680 Na sprzedaż: Lokal Handlowo-Usługowy w Centrum MalborkaOferujemy do sprzedaży przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 70 m², zlokalizowany w centrum Malborka, idealny pod działalność usługową, biurową lub handlową.Opis nieruchomości:Powierz...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

380 000 PLN (5 429 zł/m2)

3
-
70 m2
-
15774975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlano-usługowa 2430 m² Malbork Kałdowo 25661121 15774975 Działka budowlano-usługowa 2430 m² - Malbork, Kałdowo, ul. TczewskaNa sprzedaż działka nr 13 o powierzchni 2430 m², położona w Malborku (dzielnica Kałdowo) przy ulicy Tczewskiej.Lokalizacja:• spokojna okolica, idealna pod zabudowę mieszkaniową lub us...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

360 000 PLN

-
-
2430 m2
-
15887020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27773552 15887020 OFERTANa sprzedaż dom wolnostojący o charakterze mieszkalno-usługowym, położony w samym sercu Malborka przy ul. Sikorskiego. Nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym – idealna zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej....

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

859 000 PLN (4 295 zł/m2)

5
-
200 m2
1990
15886350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27754469 15886350 Sprzedam nieruchomość o powierzchni 0,3000 ha, położoną w Malborku przy ul. Toruńskiej. Teren jest niezabudowany, płaski, ogrodzony o kształcie nieregularnym. Dojazd od ul. Toruńskiej o nawierzchni asfaltowej. W otoczeniu tereny przemysłowo - handlow...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

790 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15864135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27264887 15864135 OFERTANa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 86 m², zlokalizowane w Malborku, przy ul. Marii Konopnickiej. Nieruchomość po generalnym remoncie, wykończona z dbałością o detale, gotowa do zamieszkania bez żadnych dodatkowych ...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

649 000 PLN (7 547 zł/m2)

4
1
86 m2
1990
15885694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27738269 15885694 Sprzedam nieruchomość gruntową, składającą się z sześciu działek ewidencyjnych, o łącznej powierzchni 1,76 ha, położoną w Malborku przy ul. Toruńskiej. Teren jest niezabudowany, płaski, ogrodzony o kształcie nieregularnym. Dojazd od ul. Toruńskiej o ...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

1 950 000 PLN

-
-
17613 m2
-