• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Malbork

Znalezionych ofert: 69

15708097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowy kwota 169 000 zł 24334593 15708097 Na sprzedaż lokal użytkowy 33 m² - bezczynszowy, świetna lokalizacja!Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 33 m², położony na piętrze w budynku usytuowanym w miejscu o **dużym natężeniu ruchu** - idealna lokalizacja na prowadzenie różneg...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

199 900 PLN (6 058 zł/m2)

3
-
33 m2
-
15392650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom na sprzedaż w Malborku! 17542741 15392650 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Nowoczesny dom z udogodnieniami w Malborku!Urokliwie położna nieruchomość na spokojnym osiedlu z pięknie zaaranżowanym ogrodem ora...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

1 395 000 PLN (6 284 zł/m2)

4
2
222 m2
2015
15882239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27658690 15882239 Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe położone w ścisłym centrum Malborka – ul. Sienkiewicza. Najważniejsze informacje:3 pokoje1 piętro w bloku 10-piętrowym (winda)mieszkanie dwustronne – wschód zachódukład rozkładowy – osobne w...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

375 000 PLN (7 339 zł/m2)

3
1
51.1 m2
1978
15795935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja inwestycyjna w centrum Malborka 26109537 15795935 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową okazją zakupu mieszkania opowierzchni 76,7 m2, położonego w centrum Malborka z możliwością podziału na dwa osobne mieszkania.Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku . Mieszkanie jest...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

425 500 PLN (5 599 zł/m2)

4
2
76 m2
-
15864313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27266154 15864313 OfertaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,1 m², położone na parterze zabytkowej kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej w Malborku. To idealna propozycja zarówno dla inwestorów, jak i osób ceniących przestrzeń oraz dogodną lokalizację blisko centrum.Dzi...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

229 000 PLN (4 395 zł/m2)

2
-
52.1 m2
-
15870993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27451365 15870993 Oferta: Na sprzedaż nieruchomość w Malborku, która daje wygodę życia i wiele możliwości na przyszłość. To dom z dwoma samodzielnymi lokalami mieszkalnymi, dzięki czemu świetnie sprawdzi się dla dużej rodziny, dwóch pokoleń, pod wynajem albo do połącz...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

1 300 000 PLN (7 263 zł/m2)

7
-
179 m2
1920
15864259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27264886 15864259 OfertaNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 11 453 m², zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się części Malbork, przy ul. Szerokiej (wjazd od ul. Obrońców Przebraża).Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę deweloperską – atrakcy...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

1 775 000 PLN

-
-
11453 m2
-
15864258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27264878 15864258 OfertaNa sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 250 m², położony przy ul. Jaśminowej w Malborku. To nieruchomość wyróżniająca się na tle okolicy - jedyny dom o tak dużym metrażu, powiększony dzięki zabudowie górnej oraz jedyny z ...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

979 000 PLN (3 916 zł/m2)

9
3
250 m2
1980
15873013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27509901 15873013 Oferta Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,80 m², położone na parterze w bloku mieszkalnym przy ul. Kotarbińskiego w Malborku. Lokal jest przestronny i bardzo ustawny, a dzięki dużym pomieszczeniom daje wiele możliwości aranżacji. Mies...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

349 000 PLN (5 836 zł/m2)

3
-
59.8 m2
1980
15833568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w Malborku 26747436 15833568 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w Malborku - 48,20 m² Cena: 330 000 PLNOferujemy na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 58,90 m²,w tym pomieszczenie piwniczne 10,4m2,a powierzchnia mieszkalna 48,20 m2.Miesz...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

330 000 PLN (6 875 zł/m2)

2
1
48 m2
1912
15864312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27266153 15864312 Oferta Malbork ul. Henryka Sienkiewicza – 3 pokoje z balkonem i widokiem na zamek, 51,10 m², centrum miasta.Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałym punkcie – centrum Malborka, w pobliżu pełnej infrastruktury miejskiej. W zasięgu krótkiego sp...

Malbork, Henryka Sienkiewicza

319 000 PLN (6 243 zł/m2)

3
1
51.1 m2
-
15864274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27264990 15864274 OFERTA:Prezentuje na sprzedaż działkę pod zabudowę domu jednorodzinnego, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Malborku przy ul. Portugalskiej.LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduję się w prestiżowej części miasta na osiedlu domków jednorodzi...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

125 000 PLN (127 zł/m2)

-
-
982 m2
-