• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Marki

Znalezionych ofert: 148

14780399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 190649 14780399 MARKI.....4637 M2.....BUDOWLANO - USŁUGOWA.....ZABUDOWA WOLNOSTOJĄCA , SZEREGOWA , BLIŹNIACZADziałka budowlano -usługowa 4637 m2 w Markach.Kształt - prostokąt .Wymiary: 38 x 122Wjazd od boku 38m.Media :prąd .Woda, gaz,kanalizacja w odległości oloło 6...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

4 763 000 PLN

-
-
4647 m2
-
15861047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27195739 15861047 Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 4 922 m², położona w Markach, w atrakcyjnym rejonie o rosnącym potencjale inwestycyjnym. Parametry nieruchomości: • Powierzchnia: 4 922 m² • Kształt: romb wydłużony p...

Marki (Marki) (Mazowieckie, gm. Marki)

2 707 100 PLN

-
-
4922 m2
-
15887720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27791806 15887720 Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 -pokojowego w kameralnym budynku w Markach.Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w dwupiętrowym budynku, usytuowanym w cichej uliczce z bliskim dostępem do komunikacji miejskiej.Dla k...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

705 180 PLN (11 560 zł/m2)

3
1
61 m2
2025
15697400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24131875 15697400 Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 -pokojowego w kameralnym budynku w Markach.Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w dwupiętrowym budynku, usytuowanym w cichej uliczce z bliskim dostępem do komunikacji miejskiej.Dla k...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

531 840 PLN (12 087 zł/m2)

2
1
44 m2
2025
15697054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24122822 15697054 Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 -pokojowego w kameralnym budynku w Markach.Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w dwupiętrowym budynku, usytuowanym w cichej uliczce z bliskim dostępem do komunikacji miejskiej.Miesz...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

680 915 PLN (11 541 zł/m2)

3
1
59 m2
2025
15886958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27772684 15886958 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPiękna działka położona w urokliwym miejscu pods lasem pomiędzy domami wolnostojącymi ze wszystkimi mediami w drodze. powierzchnia zabudowy 50%. Do pętli czerwonego autobusu, który jedzie pod metro Trocka 200 me...

Marki (Struga) (Mazowieckie, gm. Marki)

650 000 PLN (1 066 zł/m2)

-
-
610 m2
-
15885092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27717101 15885092 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie 58,7 mkw. z balkonem.Kameralne osiedle na granicy Warszawy i Marek.Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta oferta spełnia wszystkie wymagania nowoczesnego miesz...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

663 310 PLN (11 436 zł/m2)

3
1
58 m2
2026
15683339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23893250 15683339 W sprzedaży ostatni dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142,86 mkw. i ogrodem zlokalizowany w spokojnej części Marek, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Stan deweloperski0% PCC0 % prowizjiTermin realizacji czerwiec 2026. Układ pomieszczeń &...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

999 000 PLN (7 035 zł/m2)

5
1
142 m2
2026
15846780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26893299 15846780 Zapraszam Państwa na prezentację wyjątkowej nieruchomości.Lokalizacja domu jest niezwykle dogodna, w pobliżu znajdują się szkoły i przedszkola, co jest dużym udogodnieniem dla rodzin z dziećmi. Ten elegancki segment w Markach to doskonałe miejsce do ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 645 000 PLN (11 040 zł/m2)

7
2
149 m2
2022
15885094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27717103 15885094 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 49,8 mkw. z ogródkiem 62,8 mkw. - kameralne osiedle na granicy Warszawy i Marek (parter)Bez dodatkowych kosztów: 0% PCC 0% prowizjiTermin oddania inwestycji: maj 2026 r.Stan deweloperskiAtuty mieszkania? Parter z du...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

592 620 PLN (12 094 zł/m2)

2
1
49 m2
2026
15885673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27736941 15885673 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam dom około 60 m2 na działce 521 m2 na początku Marek tuż przy granicy z Warszawą i Ząbkami .Adres : ulica Marii Skłodowskiej 8 MarkiCicha i spokojna uliczka odchodząca od ulicy ZąbkowskiejMedia:Prąd - li...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

540 000 PLN (9 310 zł/m2)

2
-
58 m2
-
15885244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27721220 15885244 Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,9 mkw. z balkonem, usytuowane na 1 piętrze. Inwestycja znajduje się w spokojnej części Marek, tuż przy granicy z Warszawą- z doskonałym dojazdem do centrum trasą S8.0% prowizji Bez podatku PCC ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

505 700 PLN (13 308 zł/m2)

2
1
38 m2
2026