• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Marki

Znalezionych ofert: 148

15885095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27717107 15885095 Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5 mkw. z balkonem, usytuowane na 2. Inwestycja znajduje się w spokojnej części Marek, tuż przy granicy z Warszawą – z doskonałym dojazdem do centrum trasą S8.Inwestycja oddana do użytk...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

637 650 PLN (10 994 zł/m2)

3
1
58 m2
2026
15881933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27653294 15881933 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA WYKOŃCZONY SEGMENT 96 m² z ogródkiem 140M2 BEZ PODATKU PCC I PROWIZJI!( w ogłoszeniu realne zdjęcia nie wizualizacje!!!)Możliwość zakupu przez obcokrajowcówSpokojna okolica w oto...

Marki (Zieleniec) (Mazowieckie, gm. Marki)

1 200 000 PLN (12 500 zł/m2)

4
-
96 m2
2025
15861037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27195296 15861037 Działka rolna 4098 m² - Marki - dostęp do drogi - potencjał inwestycyjny (np. zabudowa szeregowa po przekształceniu) Na sprzedaż działka rolna w Markach (powiat wołomiński), o powierzchni 4098 m², dla której prowadzona...

Marki (Marki) (Mazowieckie, gm. Marki)

2 246 200 PLN

-
-
4084 m2
-
15881479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27633238 15881479 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIFunkcjonalne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 104 m² w centrum Marek – z możliwością podziału na dwa niezależne lokale.Układ pomieszczeń:Parter:duży, przestronny wiatrołapI piętro (strefa dzienna):salon z ane...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

922 000 PLN (8 865 zł/m2)

5
-
104 m2
2021
15617249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22539098 15617249 Okolice centrum handlowego M1 w Markach.Działka o łącznej powierzchni 2272m kw. teren objęty planem zagospodarowania MU. W bezpośrdnim sąsiedztwie zabudowa szeregowa, woda i prąd, kanalizacja w budowie przez dewelopera, prawdopodobnie za opłatą możli...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

2 499 200 PLN

-
-
2272 m2
-
15845430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26860797 15845430 Oferta bezpośrednio od dewelopera brak prowizji i podatku PCC (2%).Розмовляємо українською, говорим по-русски.Kameralna inwestycja zlokalizowana na cichej, lokalnej ulicy w Markach, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody. Spokojna okolica z zabudową jedno...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

649 000 PLN (12 481 zł/m2)

3
1
52 m2
2025
15701959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24227072 15701959 DOM + BIZNES DO PRZEJĘCIA INWESTYCJA W MARKACH Dom z ogrodem + w pełni wyposażony budynek usługowy Możliwość przejęcia prosperującego zakładu garmażeryjnego z bazą klientów Idealna inwestycja dla przedsiębiorczych rodzin lub osób szukających docho...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

3 200 000 PLN (11 931 zł/m2)

5
2
268.2 m2
1987
15713959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 24450194 15713959 DOM + BIZNES DO PRZEJĘCIA INWESTYCJA W MARKACH Dom z ogrodem + w pełni wyposażony budynek usługowy Możliwość przejęcia prosperującego zakładu garmażeryjnego z bazą klientów Idealna inwestycja dla przedsiębiorczych rodzin lub osób szukających dochodow...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

3 200 000 PLN (10 667 zł/m2)

1
-
300 m2
1990
15735363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24854619 15735363 Prezentowana nieruchomość to dom wolnostojący o powierzchni 385m2 położony na działce o powierzchni 605m2.Dom jest podpiwniczony (ok.36,5m2), składa się z 5 półpięter.Na parterze (ok. 36,5m2) znajduje się kuchnia, pralnia, kotłownia i toaleta.Na I pó...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

2 299 000 PLN (5 971 zł/m2)

10
2
385 m2
1997
15818850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633522 15818850 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Bagiennej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku.Rok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch sy...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 020 000 PLN (14 167 zł/m2)

3
1
72 m2
2023
15818966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633565 15818966 2-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. KosynierówBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju.Powierzchnia dodatk...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

505 000 PLN (11 222 zł/m2)

2
1
45 m2
1998
15818818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633515 15818818 3-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. KosynierówBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z 2024 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68,36m2 składa się z:- przestronnego salonu z aneksem kuchennym,- dwóch dużych, ustaw...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

799 812 PLN (11 700 zł/m2)

3
1
68.36 m2
2024